Forumlar: Farklı Sıralar

Bir sohbet odası internette senkronize konferans (zaman zaman asenkron konferans). Birçok tür forum var. Sizin kararınız benzersiz ihtiyaçlarınız / tercihlerinize göre yapılmalıdır. Tek amacı sohbet özellikleri sağlayan web siteleri olan özel forumlar bulacaksınız. Başkalarına katılmak için harcadığınız zaman bu forumlardan birkaçı özgürlüğe sahiptir.

Başka bir sohbet yeri im veya IM. Bu gerçekten gerçek zamanlı metin tabanlı sohbet. Yazılı metin tabanlı sohbet odası en erken sohbet yeri olabilir. Çevrimiçi forumlar ve tam kapsamlı grafik sosyal ortamlar olabilir. Ses odalarını kullanmak için bir destek oldu. Bazı sesli forumlar hem ses hem de metin içerirken, bazıları sadece ses odalarıdır. Örneğin Facebook sosyal ağlar da sohbet özellikleri sağlar.

Sohbet yerleri, türetildikleri sohbet komutuna göre de kategorilere ayrılacaktır. Buna dahil olanlar:

Java: Bu forumlar tüm Browser’ları kullanır, ayrıca Java script özellikli telefonlarda çalışır. Ancak, Java’ya izin vermek için tarayıcının ayarlarını değiştirmeniz gerekir.

Flash: Bu odalar Adobe Corporation’ın Macromedia Flash Player istemcisi tarafından işletilmektedir ve yerleşik web siteleridir. Bu nedenle, sohbeti kullanmadan önce Flash Player’ı yüklemeniz gerekir. Flash Player tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

IRC: IRC (Internet Relay Chat) gerçekten çok kullanıcılı bir sohbet yeri ağıdır. İnsanlar burada buluşabilir ve özel olarak veya belki de kanallarda konuşabilirler. Sizleri farklı IRC sistemlerine bağlayan bir IRC sunucusuyla bağlanmak için bir IRC istemcisine ihtiyacınız vardır.

MIRC: Başka bir seçim MIRC, yani IRC’yi kullanabilmenizi sağlayan küçük bir yazılım programı. MIRC tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Related Articles

İlk Tarih: İlk Tarihin SADECE Tarihiniz Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır

İlk buluşmada yeni bir erkekten ne bekleyeceğinizi merak ediyor musunuz? Herkesin iyi bir ilk buluşma ile kötü ilk buluşma arasındaki farktan farklı bir fikri vardır. Ancak, bir erkekle ilk buluşmanızın tek randevunuz olması gerekip gerekmediğini gösterebilecek bakabileceğiniz birkaç işaret vardır. işaretler tespit etmek zor değil. Sizi ilk buluşmanız için nereye götürdüğüne çok dikkat edin. İlk […]
Read more

Hızlı escort ile daha hızlı sonuçlar alın

Günümüzün en yeni ve en çok büyüyen eğilimi, aynı zamanda ön buluşma olarak da adlandırılan hızlı tarihlendirme. Hızlı buluşma, kısa bir süre sonra hızla devam ettiğiniz kısa zaman aralıklarıyla hızla büyüyor. Bu kişinin senin içinde oturduğu hakkında biraz anlaması için fazla zaman harcıyorsun. Bitişlerde hangi kişilerin tekrar görmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Herhangi biri bir eşleşme […]
Read more
×
Search for: