Forumlar: Farklı Sıralar

Bir sohbet odası internette senkronize konferans (zaman zaman asenkron konferans). Birçok tür forum var. Sizin kararınız benzersiz ihtiyaçlarınız / tercihlerinize göre yapılmalıdır. Tek amacı sohbet özellikleri sağlayan web siteleri olan özel forumlar bulacaksınız. Başkalarına katılmak için harcadığınız zaman bu forumlardan birkaçı özgürlüğe sahiptir.

Başka bir sohbet yeri im veya IM. Bu gerçekten gerçek zamanlı metin tabanlı sohbet. Yazılı metin tabanlı sohbet odası en erken sohbet yeri olabilir. Çevrimiçi forumlar ve tam kapsamlı grafik sosyal ortamlar olabilir. Ses odalarını kullanmak için bir destek oldu. Bazı sesli forumlar hem ses hem de metin içerirken, bazıları sadece ses odalarıdır. Örneğin Facebook sosyal ağlar da sohbet özellikleri sağlar.

Sohbet yerleri, türetildikleri sohbet komutuna göre de kategorilere ayrılacaktır. Buna dahil olanlar:

Java: Bu forumlar tüm Browser’ları kullanır, ayrıca Java script özellikli telefonlarda çalışır. Ancak, Java’ya izin vermek için tarayıcının ayarlarını değiştirmeniz gerekir.

Flash: Bu odalar Adobe Corporation’ın Macromedia Flash Player istemcisi tarafından işletilmektedir ve yerleşik web siteleridir. Bu nedenle, sohbeti kullanmadan önce Flash Player’ı yüklemeniz gerekir. Flash Player tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

IRC: IRC (Internet Relay Chat) gerçekten çok kullanıcılı bir sohbet yeri ağıdır. İnsanlar burada buluşabilir ve özel olarak veya belki de kanallarda konuşabilirler. Sizleri farklı IRC sistemlerine bağlayan bir IRC sunucusuyla bağlanmak için bir IRC istemcisine ihtiyacınız vardır.

MIRC: Başka bir seçim MIRC, yani IRC’yi kullanabilmenizi sağlayan küçük bir yazılım programı. MIRC tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Related Articles

Hızlı escort ile daha hızlı sonuçlar alın

Günümüzün en yeni ve en çok büyüyen eğilimi, aynı zamanda ön buluşma olarak da adlandırılan hızlı tarihlendirme. Hızlı buluşma, kısa bir süre sonra hızla devam ettiğiniz kısa zaman aralıklarıyla hızla büyüyor. Bu kişinin senin içinde oturduğu hakkında biraz anlaması için fazla zaman harcıyorsun. Bitişlerde hangi kişilerin tekrar görmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Herhangi biri bir eşleşme […]
Read more

Kadınlar erkeklerden ne duymaktan hoşlanır?

Eğer kendinize şu soruyu sorduysanız: Kadınlar erkeklerden duymayı ne seviyor? Öyleyse sizi tebrik etmeme izin verin çünkü doğru yöne ilerliyorsunuz. Bu soruyu kendinize tekrar tekrar sorarak, büyük bir ilerleme kaydediyorsunuz ve hayatınızda fantastik bir kadına sahip olmak, ilişkinizi ve aşk hayatınızı el ele almakla pragmatik oluyorsunuz. Çoğu erkeğin yaptığı hata, hayatlarının bu alanını görmezden gelmeleri, […]
Read more
×
Search for: