İlk Tarih: İlk Tarihin SADECE Tarihiniz Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır

İlk buluşmada yeni bir erkekten ne bekleyeceğinizi merak ediyor musunuz? Herkesin iyi bir ilk buluşma ile kötü ilk buluşma arasındaki farktan farklı bir fikri vardır. Ancak, bir erkekle ilk buluşmanızın tek randevunuz olması gerekip gerekmediğini gösterebilecek bakabileceğiniz birkaç işaret vardır.
işaretler tespit etmek zor değil.

Sizi ilk buluşmanız için nereye götürdüğüne çok dikkat edin. İlk buluşma için tek gerçek konum kuralı, güvenlik nedeniyle, başkalarının olduğu halka açık bir yer olması gerektiğidir. Sizi izole edilmiş veya tenha bir yerde buluşmak için almaya çalışıyorsa veya ondan evinde buluşmanızı istiyorsa, bu hemen kırmızı bir bayrağı tetiklemelidir. İstemediği veya benzer bir konum bulacağı bir buluşma yeri değişikliği isteyin, gitmeyin. Önce güvenliğini sağlamayı unutma.

Randevunuzla karşılaştığınızda davranışlarına çok dikkat edin. Beraber değilsin gibi davranıyor mu? Sanki yalnızmış gibi önünüzde mi yürüyor? Ne istediğini sormadan ikinize de sipariş veriyor mu? Sana eğildi mi? Bu davranışları ilk tarihte gösteriyorsa, yalnızca sizi daha iyi tanıdığı için daha da kötüleşir.

İletişim ilişkide ve ilk buluşmada önemlidir. Bazı erkeklerin, iyi konuşmacılar olmadığını farkedebilseniz de, çoğu zaman sizi açtıklarını öğrendikten sonra. Ancak dikkat edilmesi gereken, özellikle kendisi hakkında konuşmayı durduramayan kişi. Şimdi sizi etkilemeye çalışıyor olabilir ve güven eksikliği onu çok denemeye zorluyor olabilir, ama büyük olasılıkla sadece yalnızca kendiyle ilgilenen bir adam. Her iki şekilde de, beraber olmak istediğin erkek olup olmadığına karar vermen gerekiyor.

Nezaket de ilk tarihlerde önemlidir. Nezaket söz konusu olduğunda, sadece size nasıl davrandığına bakmaz, sonuçta sizden hoşlanırsa, en iyi davranışını sergiler. Başkalarına nasıl davrandığını izlemelisin. Garsonlara kaba mı yoksa küfürlü mü?

Eski sevgilisini veya arkadaşlarını kötüleştiriyor mu? Diğer insanlar hakkında çirkin şeyler söylüyor mu? Bunu sizi etkilemeye çalıştığında yaparsa, sizinle rahat edince ne bekleyebileceğinizi bilir.
Bu işaretleri ayrı ayrı veya toplu halde görürseniz, düşündüğünüz insan türünün bir resmini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kendine güven duymayan bir adam mı, bu yüzden birlikte olduğunuz süre boyunca kendi egosunu inmeniz gerekecek mi? Başkalarına kötü muamele ederek erkekliğini göstermesi gereken bir adam mı?

Ne istediğini umursamayan bir adam mı?
Sadece bir tarihten sonra birisi hakkında her şeyi bilmek imkansız olsa da, bunlar kötü bir ilk randevunun özelliklerinden bazıları. Bu işaretler genellikle zamanla daha da kötüye giden şeylerdir. Bu senin tek randevun mu olmalı? Bu senin kararın. Ancak, sizin için kesinlikle yanlış olan bir adama harcadığınız zamanı asla geri alamayacağınızı unutmayın. O zaman Bay Hakkı bulmaya çalışırken daha iyi harcanır.
Hayat ve aşkta başarılar dilerim,

Related Articles

Forumlar: Farklı Sıralar

Bir sohbet odası internette senkronize konferans (zaman zaman asenkron konferans). Birçok tür forum var. Sizin kararınız benzersiz ihtiyaçlarınız / tercihlerinize göre yapılmalıdır. Tek amacı sohbet özellikleri sağlayan web siteleri olan özel forumlar bulacaksınız. Başkalarına katılmak için harcadığınız zaman bu forumlardan birkaçı özgürlüğe sahiptir.
Read more

Bir Özel Kişinin yerini bulmak için Çevrimiçi Arkadaşlık Hizmetlerini kullanın

Topluluğumuzda, tarihlemenin artık daha fazla yer almayı gerektirmesi gerekmez. E-posta, im, forum, telefon ve web kameraları aracılığıyla birisini “tarihlendirebilirsiniz”. Muhtemelen buluşma mekanını karşılaştırırken akşam kulübü veya bar sahnesi senin fikrin değil. Çeşitli çevrimiçi arkadaşlık hizmetleri kullanarak her gün yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Çevrimiçi arkadaşlık hizmetleri, dünyanın her yerinden sayısız farklı bireyle iletişim halindedir. Bir hesap açmak […]
Read more
×
Search for: