Olgun kadınlar nasıl kızarılır

Olgun ve yaşlı kadınları kızdırmanın sırrı, genç kadınlarla dalga geçmekten başka bir şey yapmaz, başka bir deyişle, aynı teknikleri ve iletişim stratejilerini uygularsanız, asla başarıya varamazsınız!

Bu yüzden, bugün size olgun ve daha yaşlı kadınların nasıl atılacağını göstermek istiyorum.
Çok kolay ve harika olan şey yaşlı kadınların gençlerden daha fazla deneyime sahip olmaları ve en önemlisi eğlenmek için orada olmaları!

Genç kadınlarla uğraşırken çoğu evlenmeyi düşünüyor olabilir, bazıları erkek arkadaş bulmayı düşünüyor olabilir ve sadece küçük birkaçı eğlenmeyi düşünüyor, ancak, olgun kadınlarla uğraşırken Neredeyse hepsi aynı şeyi düşünüyor: eğlenmek ve eğlenmekten zevk almak, bu nedenle, kızdırmanız ve eğlenceli iletişiminize olumlu yanıt vermekten daha fazla eğilimlidirler.

Olgun kadınları kızdırmanın ilk yolu, onlarla bir senaryo oluşturmaktır.
Bu tekniği seviyorum çünkü işe yarıyor!

Aslında, her seferinde işe yarıyor!

Örneğin, olgun bir kadınla birlikte olduğunuzda, onunla iyi bir iletişim kurun, onu biraz güldürün, sonra, ona biraz para kazandığınızı ve ona bir teklif yapmak istediğinizi söyleyin.
Bu sadece bir örnek, istersen kendinle gelebilirsin.

Öyleyse, onu çetende işe almak istediğini söyle çünkü çok iyi bir suçlu olmak için gerekenlere sahip!
Tabii ki, sesinizle dalga geçiyor ve esprili olmalısınız, sonra bir sonraki hitlerinizi ve kazançlarınızı nasıl paylaştıracağınızı beyin fırtınası yapmaya başlayabilirsiniz.

Olgun kadınlarla oynadığın her senaryoda, sonunda kötü bir adam olmalısın, aynı fikirde değilsin, onlara sonunda söylemelisin ki onları öldürecek ve çöle gömeceksin, çünkü Tüm kazancı yalnız başına almak isterim!

Bunun birçoğunuz için çocukça olduğunu biliyorum, ama işe yarıyor ve olgun kadınlar sizin hakkınızda harika hissedecekler çünkü diğer çocuklardan çok daha eğlencelisiniz.

Olgun kadınlarla dalga geçmenin ikinci yolu, çocuklarla oyun oynamaktır.
Bu kolay teknik oldukça evrenseldir, ne zaman bir kadınla birlikteyseniz ve onu kızdırmak istiyorsanız, bu tekniği de kullanmalısınız.

Olgun kadınlarla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri, başparmak savaşları ve kırmızı eller, harika.

Olgun kadınları kızdırmak için başka fantastik bir teknik de onlara aptal şakalar söylemek.
Bu benim en sevdiğim tekniklerden biri, çünkü kiminle uğraşıyor olursanız olun, aptalca ve çocukça şakalar söylemek her zaman işe yarayacak, ister ilgilenen bir kadınla veya yeni tanıdığınız bir kadınla mı uğraşacağınızla hepsi bu eğlenceli ve harika zamanın tadını çıkar.

Related Articles

Bir Özel Kişinin yerini bulmak için Çevrimiçi Arkadaşlık Hizmetlerini kullanın

Topluluğumuzda, tarihlemenin artık daha fazla yer almayı gerektirmesi gerekmez. E-posta, im, forum, telefon ve web kameraları aracılığıyla birisini “tarihlendirebilirsiniz”. Muhtemelen buluşma mekanını karşılaştırırken akşam kulübü veya bar sahnesi senin fikrin değil. Çeşitli çevrimiçi arkadaşlık hizmetleri kullanarak her gün yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Çevrimiçi arkadaşlık hizmetleri, dünyanın her yerinden sayısız farklı bireyle iletişim halindedir. Bir hesap açmak […]
Read more

Kadınlar erkeklerden ne duymaktan hoşlanır?

Eğer kendinize şu soruyu sorduysanız: Kadınlar erkeklerden duymayı ne seviyor? Öyleyse sizi tebrik etmeme izin verin çünkü doğru yöne ilerliyorsunuz. Bu soruyu kendinize tekrar tekrar sorarak, büyük bir ilerleme kaydediyorsunuz ve hayatınızda fantastik bir kadına sahip olmak, ilişkinizi ve aşk hayatınızı el ele almakla pragmatik oluyorsunuz. Çoğu erkeğin yaptığı hata, hayatlarının bu alanını görmezden gelmeleri, […]
Read more
×
Search for: