Beden Dili Olan Erkekleri Nasıl Çekersiniz?

Erkekleri vücut dilinizle nasıl çekersiniz?

Bir erkeğin cinsel organı gözlerinde, pantolonunda değil. Basitçe söylemek gerekirse, erkekler görsel yaratıklardır ve bu şekilde işler. Erkekler gördüklerine çok güveniyor. Bunu hayal edin, sizi büyük oranda çeken bir adamla birliktesiniz ve onun da sizi kendisine çekmiş hissetmesini istiyorsunuz. Ne yaparsın? Aşağıdakiler erkekleri nasıl cezbedeceğinize dair bazı ipuçları.

Gözlerinizi kullanarak 1.Communicate

Beden dili iletişimine gelince gözlerin güçlüdür. Göz teması, iyi hissetmenin serbest kalmasına yardımcı olur veya şehvet veya sevgiyle ilişkili sevgi hormonları sağlar ve aynı zamanda kalp atışınızı artırır. Birkaç saniye gözlerine bak ve eğlenerek bak. Aşağı bakın, sonra göz kirpiklerinizi çırpın. Bu ona masum olduğunuzu ama ilgilendiğiniz izlenimini verecektir. Bunu yaparken omzuna göz at. Gözleriniz onunla temas ettiğinde, omuzlarınızı hafifçe öne doğru hareket ettirin ve bırakmalarını sağlayın. Bütün omzun değil, yalnızca omzunuzu hareket ettirdiğinizden emin olun. Omzunuza bakmaya çalışın, bu eğrilerinizi daha belirgin kılar ve bu nedenle daha fazla dikkat çekmenizi sağlar.

2. Yaklaşın

Adam ilgi göstermeye başladığında, onunla daha da yakınlaşarak seni daha fazla istemesini sağla. Ona doğru gidin ve yavaşça eline dokunun. Bu baştan çıkarma tekniği açıkça onu istediğini bilmesini sağlayacak. Konuşurken omzunu veya elini hafifçe sık. Sıkmak yumuşak olmalıdır. Bazı hızlı dokunuşlar yapın ve ardından tekrar tekrar elinizi çekin. Şimdi ona daha yakın olduğunuzdan, ona yaslanın ve kulağına hafifçe fısıldayarak. Yaklaşırsa, sana ilgi duyduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, ona yaslanmaya çalıştığında geri çekilirse, seninle ilgilenmediği anlamına gelir. Ona yaklaştığınızda gerginleşir veya yanıp sönerse, muhtemelen etrafınızda olması gergin demektir.

Dilinizi alt ön dişlerinizi kaplayan cilde yaslayın

Ağzınızı hafifçe açın, aşırıya kaçmayın çünkü havayı soluyan bir balığa benzeyeceksiniz. Bu onun gurur duyduğuna dair bir izlenim bırakmanızı sağlar ve aynı zamanda mükemmel bir öpücük olduğunuzu, çoğu erkekte bir kadının istediği bir kaliteye sahip olduğunuz bilgisini aktarır. Çoğu erkek, bunu yaparken sizi gördüğünde gülümseyecek, çünkü bu hareket kendilerine anlamlı geliyor.

4. saçınızı geliştirin

Parmaklarınızı yavaşça saçlarınızdan geçirin ve boynunuzda durun. Parmaklarınız boynunuza ulaştığında, ya kolyenizi ileri geri hareket ettirin ya da parmaklarınızı köprücük kemiğinizin üzerinde gezdirin. Vücudunuzu bu şekilde okşamak onu daha fazla görmek isteyecek. Bu genellikle size yaklaşmaları için gereken güvenleri sağladığı için çoğu erkekle birlikte çalışır.

Erkekleri nasıl cezbedeceğinize dair bu ipuçları ancak kendinize güveniyorsanız işe yarayacaktır. Her zaman kendin olmayı daima hatırla. Onu memnun etmek için aptal ya da aptal davranmayın, çünkü bu onun kafasını karıştırabilir.

Related Articles

Online Dating – Ücretsiz Online Arkadaşlık Kullanmak İçin En İyi Beş İyi Neden

Bir çok insan ücretsiz çevrimiçi arkadaşlık kurbanlarını kullanıyor, ancak birilerinin neden ücretsiz çevrimiçi arkadaşlık kullanacağını anlamayan kişileri bulacaksınız. Herkesin, kendi yerel kulüpleri veya kahvehanelerinde buluşmak yerine, insanlarla tanışmak için çevrimiçi arkadaşlık kullanmanın kendi bireysel nedenleri vardır. Hala hemen hemen herkesin çevrimiçi arkadaşlık seçimi için listesindeki ilk 5 nedenden en az bir tanesi var.
Read more

Neden bugün beni değiştirmeye çalışıyorum?

Normalde insanların kusurlarını sevdiğimizi bilmemize rağmen temelde ortaklar (objektif) özellikleriyle değil, taraftarlar (öznel) yaklaşımıyla ilgili olduğunu bilmemiz gerekir. Sonuç olarak, ortakların özelliklerini değiştirme girişiminde bulunmak verimli değildir; dönüşmesi gereken taraftar yaklaşımlarından biridir. Bu görüşe göre bir miktar doğruluk var, ancak anlatı çok daha karmaşık. Romantik aşkın öznel hikayesi iki önemli varsayımı içerir: (a) Aşk, temelde […]
Read more
×
Search for: