Bir İlişkiye Hazır Olduğunuzu Nasıl Bilirsiniz?

Tarihten Önce Beklemeniz Gereken Beş İşaret
Shoshana Jackson tarafından
Ayrılığınızı aştınız ve şimdi buluşmaya hazırsınız. Bugüne kadar hazır olduğunuzu nereden biliyorsunuz?
Çoğu zaman insanlar belli bir süre sonra tekrar çıkmaya başlamanız gerektiğini düşünüyorlar. Arkadaşlarınız ve ailenizden baskı olabilir. Kendini yalnız hissedebilir ve hayatında tekrar birisinin olmasını isteyebilirsin.

Bugüne kadar hazır olmak, bir ilişki için hazır olmakla aynı şey değildir. Ciddi bir ilişki yaşama umuduyla çıkacaksanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler var.
Bir ilişki için hazır olduğunuzu nereden biliyorsunuz, şu işaretleri arayın:
1. Bir ilişki olmadan hayatınızdan zevk alıyor musunuz
Bir ilişki, yaşamınıza belirli miktarda neşe getirir, ancak tek mutluluk kaynağınız olmamalıdır. Bekar veya bir ilişki içinde olsanız da hayattan zevk almalısınız.

Kendinize sorun: Mutlu olmak için bir ilişki içinde olmam gerektiğini düşünüyor muyum? Zevk aldığım aktiviteler, ilgi alanları veya hobilerim var mı? Yakın olduğum, zaman geçirmeyi sevdiğim arkadaşlarım ve ailem var mı?
İnsanlar bir ilişkiye girdiğinde ve dışarıdaki çıkar ve arkadaşlıklara sahip olmadıklarında kolayca muhtaç ve yapışkan olabilirler. İşte bu yüzden hoşunuza giden şeyleri şimdi yapmanız önemlidir. Çıkana kadar beklemeyin, biriyle buluşmadan önce eğlenmeye başlayın.
2. Kendin hakkında iyi hissediyor musun?

Bir ayrılıktan sonra birçok kadın özgüvenini ve özgüvenini tüm zamanların en düşük seviyesine düşürdü. Bu duygular bir kadını iyi bir erkeği cezbetme ve başarılı bir ilişki kurma yeteneğinden şüphe edebilir.
Kendine sor: Benimle ilgili yanlış bir şeyler olduğunu mu düşünüyorsun, çünkü yanlış adamları kendine çekmeye devam ediyor muyum? Hayatımda doğru adamları çekecek kadar çekici olduğumu düşünüyor muyum? Yanlış adamları tercih ediyor muyum? Daha iyisini yapabilirim?
Bir başkasıyla aşkı bulmadan önce kendini sevmelisin. Doğru adamlar için yeterince iyi olmadığınızı düşünüyorsanız, çıktığınız kişiye gelince her zaman kötü kararlar alırsınız. Şimdi olduğun gibi kendini sevmeyi öğren. Değişiklikler yapabilirsiniz, ancak şu anda kim olduğunuzu kabul edip sevin. Kendini sevmiyorsan, her zaman yanlış erkekleri çekeceksin.

3. Eski sevgilini aldın mı
Biten bir ilişkiniz olduğunda, hala eski sevgilinize duygusal bir bağınız olabilir. Bu duygular kaybolmaz çünkü birlikte değilsiniz, hatta yeni biriyle çıkarken bile.

Kendinize sorun: Eski ve eski ilişkim hakkında sürekli düşünür müyüm, eski ya da arkadaşımla ailem hakkında olumsuz ya da olumlu olarak sürekli konuşur muyum? Buluştuğum erkekleri eski ya da olumsuz olarak karşılaştırır mıyım? Gizlice tekrar bir araya gelmek ister miydim? Gerçekten onu geri kazanmaya mı çalışıyorum?
Eski sevgiliniz için bazı duyguların olması doğaldır, özellikle de yakın bir çiftseniz veya uzun süredir birlikteyseniz. Sağlıklı ve yeni bir ilişkiniz olması için geçmişteki ilişkilerinizi bırakmanız gerekir. Geçmişte sıkışıp kalmazsanız ve eski ilişkilerden bagajı yenilerinize getirirseniz.

4. Kötü randevu kalıplarımı anlıyor muyum
Bazı benzerlikleri paylaştığınız erkekleri veya ilişkileri farkettiniz mi? Çıktığımız her insanla belirli bir buluşma şeklini takip ediyoruz. Her tarihte bu kalıp ruhumuza daha da gömüldü. İşe yaramasalar bile, işlerin olması gerektiği gibi olduğuna inanmaya başladık.
Kendinize sorun: Çıktığım erkeklerin hepsinde aynı sorunlar var mı görünüyor? İlişkilerimin hepsinde aynı sorunlar var mı yoksa sorunlar mı var? Yakınımdaki insanlar mı yoksa erkekler türünde bir kalıp fark ediyor muyum? çıktığım

Kötü buluşma modellerini kırmak çoğu zaman doğru insanla sağlıklı bir ilişki bulmak için anahtar olabilir. Ancak modeli kırmadan önce, bu kalıpların ne olduğunu anlamanız gerekir. Bu kalıpları gördüğünüzde çıkarken aynı hataları yapmanıza engel olmak daha iyi olacaktır.
5. Doğru ilişkiyi bulmak için beklemeye hazır mısınız?
Şansınız bugün çıkmaya başlamayacak ve yarın hayatınızın aşkı bulamayacaksınız. Yine de, bazı kadınların istediği

bu. Çıkmaya başlamadan önce, bunun doğru bir işlem bulmak istiyorsanız, bunun bir süreç olduğunun farkında olmalısınız.

Kendinize sorun: Şu anda bir ilişkide olmanız mı gerekiyor? Sizin için doğru olan adamı bulmak için zaman ayırmaya hazır mısınız? İlişkiler üzerine yerleştirdiğiniz bir tür zaman sınırınız var mı?
Doğru adam kucağına düşmeyecek, oraya çıkıp onu bulmalısın. Onu bulduğunuzda, onu işlemeye zorlayamazsınız. İlişkiniz zamanla büyüyecek ve gelişecektir. Her ilişki farklı olduğu için, istediğiniz taahhüde sahip olmanızdan ne kadar zaman alacağını söylemek zor.
Bir ilişki için hazır mısın?
Bu işaretleri görürseniz sağlıklı bir ilişki kurmak mümkün mü?

Her şey mümkün, ama riske atmak istersiniz.
Kim olduğunu ve ondan önce ne istediğini keşfetmek için zaman ayırBir ilişki arıyorum tart. Bu, size taahhüt etmek istediğiniz ve sizinle birlikte çalışmak isteyen kişiyle tanıştığınızda başarı için en iyi şansı sunuyor.
Evet, biraz zaman alabilir, ancak ilişkiniz için güçlü bir kişisel temel oluşturmak için çalışmak için harcadığınız zaman değil. Sonuçta, sonunda harcadığınız zaman size ömür boyu sürecek bir ilişki verebilir.
Bir ilişki için hazır mısın? Doğru adamı nasıl buluyorsun? O adamı nasıl sana bağlayıp bağlıyorsun? Doğru erkeği bulmak ve korumak için neyin gerekli olduğunu anlayan birçok kadın var. İnşa etmenin ve sağlıklı bir ilişki kurmanın sırrını öğrenerek yapabilirsiniz.
fotoğraf kredisi: Kara Allyson
Bunu Paylaş:
Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Related Articles

Online Dating – Ücretsiz Online Arkadaşlık Kullanmak İçin En İyi Beş İyi Neden

Bir çok insan ücretsiz çevrimiçi arkadaşlık kurbanlarını kullanıyor, ancak birilerinin neden ücretsiz çevrimiçi arkadaşlık kullanacağını anlamayan kişileri bulacaksınız. Herkesin, kendi yerel kulüpleri veya kahvehanelerinde buluşmak yerine, insanlarla tanışmak için çevrimiçi arkadaşlık kullanmanın kendi bireysel nedenleri vardır. Hala hemen hemen herkesin çevrimiçi arkadaşlık seçimi için listesindeki ilk 5 nedenden en az bir tanesi var.
Read more

Neden bugün beni değiştirmeye çalışıyorum?

Normalde insanların kusurlarını sevdiğimizi bilmemize rağmen temelde ortaklar (objektif) özellikleriyle değil, taraftarlar (öznel) yaklaşımıyla ilgili olduğunu bilmemiz gerekir. Sonuç olarak, ortakların özelliklerini değiştirme girişiminde bulunmak verimli değildir; dönüşmesi gereken taraftar yaklaşımlarından biridir. Bu görüşe göre bir miktar doğruluk var, ancak anlatı çok daha karmaşık. Romantik aşkın öznel hikayesi iki önemli varsayımı içerir: (a) Aşk, temelde […]
Read more
×
Search for: