İlişki Tavsiyesi Online Aşk: Adamdan bazı Lady’ye

Bir erkeğin kalbini kazanma ya da rüyalardaki insanı kullanarak uygun bir ilişkiyi sürdürme konusunda, kadınlar, kadın arkadaşlarının sağladığı çevrimiçi aşk ilişki tavsiyesine güvenirler. Bir kısmı bağırsaklarını takip ediyor.

Bir hanımefendiye ihtiyaç duyduğu ya da ilgisini çekdiği bir senaryo her seferinde erkekler tarafından sık sık kaçar.

Bu yüzden, fikirler insandan bazı bayanlara çevrimiçi olarak özel bir aşk ilişkisi tavsiyesi sağlıyor.

Bu özelliklerin birkaçına sahip olup olmadığınızı ve ne zaman bu adamı aşkla ilgili tavsiyenizi çevrimiçi olarak etkilemeyeceğinizi belirleyelim:

1. Filmler – Bir filminizi erkeğinizle birlikte görüntüleyebilme yeteneğine sahip olmak: romantik komedi, drama veya aksiyon olsun. Ne izlediğini düşünmek istiyorum. Bir filmi izlemek için hoş bir yöntem. Filmde aktif olduğunu söyle. Ardından, filmle ilgili sevdiğiniz veya sevmediğiniz konuları tartışın. Bu, ona ek zaman ayırma zamanı verecektir. Hikaye senin isteğin için değilse, söyle ona. Bu konuda dalga geçme. Kolaylık için size teşekkür edecek. Senden hoşlanıyorsa, gelecek yıllar için bir zihinsel not oluşturacaktır.

2. Öngörülebilir olun – erkeklerin% 70’i, sıcak bir partner almanın harika olduğuna inanmaktadır. Ama hanımefendi çok sıcak olsun ya da olmasın, onunla birlikte güzelce idare edebilirler. Erkekler çocuklarının güzel olmasını isterler, bu yüzden hoş olmayan bir insan gerçekten hayır-hayır. Fikirlerini ifade edecek konumda olan kadınları seviyorlar. Öyleyse nasıl konuştuğunu kontrol et. Fikirlerinizi, ortalamanın üzerinde bir ortalama dil kullanımıyla doldurabiliyorsanız, ek bir avantaj olacaktır. Kişisel eşyalarını al. Körü körüne fikirlerini onaylama. Bakış açınız bazı katı nedenlerle desteklenmelidir. Bir konuşmanın içinde, konu sizin için yabancı olduğunda, başkalarının söylediklerine dikkat edin, sonra bir tarafı seçmek için zihninizden yararlanın.

3. Eğlenceli Olun – Çok iyi bir kahkahaya sahip olacaksınız ve ona mükemmel kendiniz için daha hafif bir yanınız olduğunu söyleyebileceksiniz! Eğlenirken pervasızca olmamalı ve gerektiğinde onu dizginlememelisiniz. Evet! Erkekler güvenilir olan kadınlar kazar.

Ancak, keyfi geceyi mahvetmeyi bitirdiğinizde çok dikkatli olmamanız gerekir. Onu polis etmeyin!

4. Likör Holding Kapasitesi – İçtiğinizde, ne zaman durmanız gerektiğini bilmelisiniz. İkincilikten sonra çıldırmaya karar verdiğinizde, 6 katın düzgün votkasını gıcırdatarak tüketme kapasitenizi sergilemeyin! Bir teetotaler olarak anlaşılabilir. Kusma, elbette o bir fırsatçı olmadığı sürece onu tamamen uzaklaştırabilir.

5. Köklü olun – Modern olmanın yanlış bir tarafı yoktur. Çocuklar sadece temel değerlerinizi hatırlıyorlar. Senden gurur duyduğunu bildiği için çok etkilenir. Hangi türden kaynaklandığınızı unutmanız gerekiyorsa, o zaman ilişkinizin yolunu kesinlikle tahmin edemezsiniz.

Related Articles

Neden bugün beni değiştirmeye çalışıyorum?

Normalde insanların kusurlarını sevdiğimizi bilmemize rağmen temelde ortaklar (objektif) özellikleriyle değil, taraftarlar (öznel) yaklaşımıyla ilgili olduğunu bilmemiz gerekir. Sonuç olarak, ortakların özelliklerini değiştirme girişiminde bulunmak verimli değildir; dönüşmesi gereken taraftar yaklaşımlarından biridir. Bu görüşe göre bir miktar doğruluk var, ancak anlatı çok daha karmaşık. Romantik aşkın öznel hikayesi iki önemli varsayımı içerir: (a) Aşk, temelde […]
Read more

İlk Tarih Jitters? Tarih Kaygısı ile Mücadele için 5 Gevşeme Teknikleri

First Date Jitters ve Date Anksiyetesini Durdurun ve Tarihlerinizin Keyfini Çıkarmaya Başlayın Shoshana Jackson tarafından Birçok insan ilk buluşmaları hakkında bir çeşit endişe hissediyor. Sizin randevunuz ve korkularınız, ilk randevular, baş ağrıları ve kas gerginliği gibi çeşitli şekillerde kendini gösterebilir. Her buluşmada hiç kimse acı çekmek istemez. Bu korkuların orada olduğunu bilmek, bir dahaki sefere […]
Read more
×
Search for: