İlk Tarih Jitters? Tarih Kaygısı ile Mücadele için 5 Gevşeme Teknikleri

First Date Jitters ve Date Anksiyetesini Durdurun ve Tarihlerinizin Keyfini Çıkarmaya Başlayın
Shoshana Jackson tarafından
Birçok insan ilk buluşmaları hakkında bir çeşit endişe hissediyor. Sizin randevunuz ve korkularınız, ilk randevular, baş ağrıları ve kas gerginliği gibi çeşitli şekillerde kendini gösterebilir. Her buluşmada hiç kimse acı çekmek istemez.

Bu korkuların orada olduğunu bilmek, bir dahaki sefere sorulduğunda tereddüt etmenizi sağlayacaktır. Bu rahatlama tekniklerini öğrenmek bu yüzden önemlidir. Onlar sadece randevunuzda daha iyi hissetmenizi sağlamakla kalmayacak, muhtemelen sizi daha başarılı bir dater yapacak.

1. Görselleştirme – Görselleştirme, başlamak için iyi bir yerdir. Randevunu düşün. Sahip olacağınız sesleri, kokuları, manzaraları ve hissi hayal edin. Sohbeti, yemeği ve randevunuzla ne kadar rahat olduğunuzu düşünün. Durumunuzu rahat ve rahat hissedene kadar tarihinizi görselleştirin, bu ilk randevu endişenizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

2. Hipnoz – Birçok hipnoz sesi vardır. Rahatlamak için veya bir endişe durdurmak için birini seçin. Her hipnoz yöntemi farklı olduğundan talimatları izlemeniz gerekir. Bazıları bilinçaltı mesajları verir ve istediğiniz zaman dinlenebilir, bazıları ise tamamen rahatlamanız için ihtiyaç duyar. Randevunuzdaki kaygınızla ilgili olarak size yardımcı olmaya ek olarak, bir hipnoz sesi genel olarak daha rahat hissetmenize yardımcı olabilir.
3. Diyafragma Solunum – Birçok kişi flört kaygısı yaşadığında, hiper-titremeye başlayabilir. Bu sığ nefesler ilk buluşma titremelerini daha da tetikleyebilir. Diyaframlı nefes, derin, derin nefes almanıza izin vererek rahatlamanıza yardımcı olabilir. Diyaframik nefes ile mideniz her nefes alıp verdiğinizde mideniz yükselmeli ve düşmelidir.

4. Zamanla nefes alma – Diyafragmatik nefes alma gibi, zamanla nefes alma nefesinizi yavaşlatmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olur.

Bununla birlikte, derin nefes almak yerine, bu nefes alıp verirken nefesinizi keseceksiniz. Beşe kadar nefes alıp yedide nefes alabilirsin. Sayarak, nefeslerinize rahatlatıcı bir ritim geliştirebilecek ve aklınıza odaklanmak için bir şeyler verebileceksiniz.

5. Sağlığınıza Dikkat Edin – Bu düzenli egzersiz yapmayı ve yeterince uyku almayı içerir. bunlar ilk buluşma titremelerinden kurtulmazken, ikisi de daha rahat hissetmenize yardımcı olur. Randevu kaygınızı azaltmanın anahtarlarından biri, kendini fiziksel ve zihinsel olarak rahat hissetmeye çalışmaktır. Bu seninle başlar.
İlk buluşma jitterleri normal. Herkes bir yıl yeni biriyle buluşmaya gittiğinde yaşar. Öyleyse, tarih endişesini tamamen ortadan kaldırmayacaksınız, ancak daha hoş görülebilir hale getirebilirsiniz. Bir buluşma daha giderken, zaman içinde daha az endişeli olacağınızı göreceksiniz. Bu ipuçlarını uygulayarak, herhangi bir tarihte serin, sakin ve rahat kalabilirsiniz.
datingtipsforfindinglove.com

Aşk Bulmak İçin Arkadaşlık İpuçları
Aşk Bulmak İçin Arkadaşlık Önerileri Tavsiye Ediyor
Kilo ve yağ kaybetmek ve düz bir karın elde etmek (İşe Diyetler)
İlk İzlenim için Sadece Bir Şans kazanırsınız! (JohnKingDatingBlog)

Related Articles

Neden bugün beni değiştirmeye çalışıyorum?

Normalde insanların kusurlarını sevdiğimizi bilmemize rağmen temelde ortaklar (objektif) özellikleriyle değil, taraftarlar (öznel) yaklaşımıyla ilgili olduğunu bilmemiz gerekir. Sonuç olarak, ortakların özelliklerini değiştirme girişiminde bulunmak verimli değildir; dönüşmesi gereken taraftar yaklaşımlarından biridir. Bu görüşe göre bir miktar doğruluk var, ancak anlatı çok daha karmaşık. Romantik aşkın öznel hikayesi iki önemli varsayımı içerir: (a) Aşk, temelde […]
Read more

İlişki Tavsiyesi Online Aşk: Adamdan bazı Lady’ye

Bir erkeğin kalbini kazanma ya da rüyalardaki insanı kullanarak uygun bir ilişkiyi sürdürme konusunda, kadınlar, kadın arkadaşlarının sağladığı çevrimiçi aşk ilişki tavsiyesine güvenirler. Bir kısmı bağırsaklarını takip ediyor. Bir hanımefendiye ihtiyaç duyduğu ya da ilgisini çekdiği bir senaryo her seferinde erkekler tarafından sık sık kaçar.
Read more
×
Search for: