Bir Tanışma Konumu ve Etkinliğini Seçme

Birçok fırsat, tarihleme mülk ile aynıdır: konum, konum, konum! Ev ihtiyacı, evin mahallesine kıyasla evin kendisine göre daha fazladır. Benzer şekilde, randevuya başlamak için? sadece ayar gibi olabilirler. Ne yazık ki, “tek boyutlu” tüm “tarihlere veya etkinliklere” uyan yoktur. Tarihin konumunu seçerken, detaylar hakkında düşünmek zorundasınız, tıpkı tarihlerinizin ilgi alanları gibi, ve ikinizin de birbirini ne kadar uzun bir süre tanıdığı.

Erken Tarihlerde Deneme Yok

Bir çiftin bir süredir bir araya gelmesi, yeni açılan bir Hint yemeği restoranı gibi yeni yerleri denemek için eğlenceli olabilir. Uzun süreli bir çiftin her zamanki yerlere çoktan gitmiş olabileceği düşünülüyor. Yeni ve bilinmeyen yerler tarihlerinizi ilginç tutar.

Ancak, insanlar birbirlerini anlamaya devam ederken, aslında başka bir şekilde çalışır. Yeni gelenler, kötü bir deneyim alma riskini göze alamazlar. Risk, uzun vadeli bir çift için tarihi ilginç hale getirdiğinden, aynı risk, yeni evliler için başka bir tarih alma olasılığını da tehdit ediyor.

Örneğin, yeni bir restoran görmeyi ve hizmetleri keşfetmenin korkunç olduğunu hayal edin. Garson, randevunuzda bir bardak ya da iki tane dökülsün mü ?! Uzun süreli bir çift bunu sadece güldürebilir. Ancak, bu ilk tarih gibi geliyorsa, tarihiniz büyük olasılıkla üzülecek ve eve geri dönmek isteyecektir.

Klasiklerin Direktifi

Bu eski akşam yemeği ve film tarihleri ​​çok bitmiş ve sıkıcı. Bunu önerirseniz, tarihiniz için doğal olmayan ve tembel görüneceksiniz. Bu, erken tarihler veya ilk tarihler için özellikle önemlidir ve geçerlidir. Yapmanız gereken, yaratıcı ve orijinal olan bir alanı ve etkinliği düşünmektir. Tamamlamak için ilginç bir şey düşünmeniz gerekiyor, bu yüzden randevunuz ne kadar ilginç olduğunu keşfetmek için yeterince uzun tarih düşünmek isteyecektir.

Tarihinizin İlgi Alanlarını Seçin

Ziyaret etmek için bir yer düşünürken, tarihinizin yapmayı sevdiği şeyleri düşünmelisiniz. Açıkçası, tarihinizin yaptığınız oyuna sahip olması daha iyi olur. Tarihinizi taşıyan etkinlikler ve yerler içeriyorsa, tarihiniz bireylerin ilgisizlik duygularını size aktarır. Oldukça basittir, konum veya etkinlik tarihiniz için sıkıcı olduğunda, tarihiniz sıkıcı olduğunuzu düşünecektir.

Özellikle tarihini beğendiğiniz bir şeyi seçmek zorunda değilsiniz. Aksine, onun ya da sevdiği bir şeyi seçebilirsin. Aslında, daha yaratıcı görüneceğiniz için, tarihinizin özellikle bilmediğiniz bir şeyi seçmek en iyisidir. Örneğin, tarihinizi bilmek bir Jet Li hayranıdır, o zaman bazı dövüş teknisyenleri sınıflarına ağırlık verebilirsiniz. Ya da tarihinizi bilmek, filmleri online izlemeye bayılıyorsa, bazı film stüdyosuna ağırlık verebilirsiniz.

Kimse, asla, ayrılmanın üstesinden nasıl geleceğimizi öğretmez. Tek başımıza silahsız davranıyoruz ve iyileşmek yerine daha çok batmaya eğilimliyiz.

Kadınlar ve erkekler, nasıl davranılacağını bilmedikleri için harap bir günlük yazıyorlar. Çünkü onlar yalnızlığı yönetemezler, çünkü esas olarak onların dünyaları gözlerinin önünde parçalanır. Yaşamları ile devam etmeden, artık yanlarında olmadıkları hakkında tekrar tekrar düşünmeden, yaşamlarına devam etmek için araçlar bulamazlar.

Bugün size bazı fikirler vereceğiz, böylece bu süreç daha katlanılabilir. Böylece bir ayrıştırmadan sonra pozitif noktaları bulursunuz ve böylece uzun vadede kalbiniz onarılabilir. İlk başta olsa bile, üzüntüden çıkış yolu yoktur.

İlişkinin neden sona erdiğini netleştirin ve bu argümanı güçlendirmek için kullanın

İlişkinin sadakatsizlik nedeniyle sona ermesi durumunda, ideal, sevgiyi kurutmanın en temiz yolu olan aldatmadan kaçmanın yararlarından haberdar olmaktır. Kimse yalanların arkasına saklanmış biriyle yaşamak istemez. Sadakatsiz bir kişiden kurtulmak kalbi iyileştirmek için en iyi başlangıçtır!

Related Articles

İlk Tarih Hataları: Evlenmeye Bakma, Sadece Kendini Başarısızlık İçin Ayarlayacaksın

İlk buluşmadan ne bekliyorsunuz? Bir koca mı arıyorsunuz? Sabit bir erkek arkadaş mı arıyorsunuz? Bunlardan birini ilk randevunuzda bulmayı düşünüyorsanız, başarısızlık için kendinizi hazırlamış olursunuz. İlk buluşmada bulabileceğin tek şey, tekrar buluşman için mükemmel olabilecek bir adam. Daha fazla bir şey beklemek, ilk randevunuz, sahip olabileceğiniz her türlü eğlencesi mahvedecektir. İkinci buluşmadan daha fazla bir […]
Read more

Kadınlar neden gıdıklanmayı seviyor?

Bu yazının başlığının çok garip ve bir şekilde size tuhaf geleceğinden eminim, ancak gerçektir, kimsenin konuşmaya cesaret edemeyeceği, kadınların çok duygusal olduğu ve gıdıklanmayı sevdiği gerçeği. İnternet sitelerinin çoğunun kadınları nasıl çekecekleri ve alışveriş merkezlerinde ve yüzme havuzlarında nasıl yaklaşacakları gibi “ciddi” konular hakkında konuşacaklarından eminim, ancak kadınların psikolojisinden ve en önemlisi de kadınlardan daha […]
Read more
×
Search for: