İlk Tarih Hataları: Evlenmeye Bakma, Sadece Kendini Başarısızlık İçin Ayarlayacaksın

İlk buluşmadan ne bekliyorsunuz? Bir koca mı arıyorsunuz? Sabit bir erkek arkadaş mı arıyorsunuz? Bunlardan birini ilk randevunuzda bulmayı düşünüyorsanız, başarısızlık için kendinizi hazırlamış olursunuz. İlk buluşmada bulabileceğin tek şey, tekrar buluşman için mükemmel olabilecek bir adam. Daha fazla bir şey beklemek, ilk randevunuz, sahip olabileceğiniz her türlü eğlencesi mahvedecektir.

İkinci buluşmadan daha fazla bir şey almak umuduyla, bir angarya ile çıkıyor. İlk randevunuzu, röportajda ya da bazı durumlarda sorgulamada daha iyi tanımak isteyebileceğiniz birisiyle eğlenceli ve heyecan verici bir zamandan alır.

Yüzeyde bir eş arıyormuşsunuz gibi görünecek herhangi bir soru sormasanız bile, söylenmemiş bir gerginlik olacaktır. Mükemmel bir randevuyu mahvedebilirsin çünkü ona ve kendine çok fazla baskı yapıyorsun.
Sadece bir eş arayan bir erkek tarafından sorulup istenmediğini görüntülüyor muyum? Eşi olduğunuzu düşündüğü için gurur duyuyor olsa da, bir süre sonra sizi rahatsız edebilir. Karısı olarak, bir pozisyon ya da iş için uğraştığını hissetmek istersiniz. İnceleme, yaptığınız her hareketi sorgulamanıza neden olabilir. Bir bardağın altında bir böcek gibi hissedeceksiniz. Bu, kimseyle ilk buluşmalarını hatırlamak istediğin gibi değil.
Bir süreliğine çıkana kadar özel ilişkiler ve bağlılık hakkında düşünmemelisin. Evlilik düşünceleri yolun aşağısında bile olmalı. İlk buluşmalar, çıkma, onunla özel olarak buluşma, bağlılık ve sonra evlilik konuşmaya başlayabilirsiniz. Her zaman böyle mi oluyor? Hayır, ama işleri eğlenceli kılmak ve kalbinizin gereksiz yere kırılmasını önlemek istiyorsanız bu en iyi yoldur.

Artık bir taahhüt aramak istemediğinize göre, ilk randevunuzda eğlenmeye başlayabilirsiniz. Bu, bir kişi olarak sevdiğiniz erkeklerle çıkmanıza izin verecektir. Seni ilgilendiren biriyle çık. Sizinle ortak olan şeyleri paylaşan bir adam, birlikte vakit geçirmek isteyeceğiniz türden olacaktır. İkinci bir randevu almanın en iyi yolu budur.
Yani,

bir dahaki sefere dışarı çıkmak ilk buluşma eğlenmeyi planlıyor. Sadece iyi vakit geçirmenizi bekleyin. İkinci bir randevu alırsanız, bu sadece bir bonus. Soruyu ortaya koyması için size baskı yapmayan, buluşmanızı kolaylaştırır. Ve randevunuzun bir eş arayan olduğunu görürseniz, panik yapmayın; Sadece eğlenmek için orada olduğunu unutma. Hatta onu biraz aydınlatması için bile alabilirsiniz.

Related Articles

Kadınlar neden gıdıklanmayı seviyor?

Bu yazının başlığının çok garip ve bir şekilde size tuhaf geleceğinden eminim, ancak gerçektir, kimsenin konuşmaya cesaret edemeyeceği, kadınların çok duygusal olduğu ve gıdıklanmayı sevdiği gerçeği. İnternet sitelerinin çoğunun kadınları nasıl çekecekleri ve alışveriş merkezlerinde ve yüzme havuzlarında nasıl yaklaşacakları gibi “ciddi” konular hakkında konuşacaklarından eminim, ancak kadınların psikolojisinden ve en önemlisi de kadınlardan daha […]
Read more

Erkekleri cezbetmek için akıllıca giyinmek nasıl

Kısa bir süre içinde çekici bir erkek kapmak için bir kadın görmüş olabilirsiniz ve bir kadın olarak bir erkeğin dikkatini çekmek için hangi niteliklerin gerekli olduğunu merak etmiş olabilirsiniz. Bazı kadınlar bile kısa sürede erkekleri nasıl çekeceklerini merak ediyorlar. İşte hepiniz için bir haber! Bazı niteliklerin bir erkeğin eşinde görmek isteyebileceği bir gerçektir, ancak temelde […]
Read more
×
Search for: