Kadınlar neden gıdıklanmayı seviyor?

Bu yazının başlığının çok garip ve bir şekilde size tuhaf geleceğinden eminim, ancak gerçektir, kimsenin konuşmaya cesaret edemeyeceği, kadınların çok duygusal olduğu ve gıdıklanmayı sevdiği gerçeği.
İnternet sitelerinin çoğunun kadınları nasıl çekecekleri ve alışveriş merkezlerinde ve yüzme havuzlarında nasıl yaklaşacakları gibi “ciddi” konular hakkında konuşacaklarından eminim, ancak kadınların psikolojisinden ve en önemlisi de kadınlardan daha fazla anlamanızı tercih ederim. duygusallık.

Peki, neden kadınlar gıdıklanmayı seviyor?
Bunun nedeni, aşırı derecede duygusal olmaları, kadınların erkeklerden çok daha fazla erojen bölgeye sahip olmalarıdır; örneğin, erkek cinselliği söz konusu olduğunda, penisin ucu, anüs ve meme uçları en erojen bölgelerdir; kadınlar, neredeyse tüm vücut tamamen erojen bir bölgedir, bir kadına dokunduğunuzda iyi hissedecek ve bundan hoşlanacak!

Bu kadar basit, kadınlar bedenleriyle çok daha fazla temas halindeler, duygusallıklarıyla çok daha fazla temas ediyorlar ve anlamanız gereken fikir onu sevmeleri!

Burada söylediklerimin garip geleceğinden eminim, ama bir kadınla birlikteyseniz ve zaman zaman onu gıdıklamıyorsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz!
Evet, kendimi tekrar ediyorum: Kadını gıdıklamıyorsan, büyük bir hata yapıyorsun ve kesinlikle onunla ilgilenmediğini düşünüyor!

Kadınların alay edilmeyi sevdikleri, oynamayı ve “zevk almayı” sevmeleridir.
İki hafta önce, beni bu gezegenin en iyi adamı olarak gördüğümü söylediğinde kız arkadaşımla konuşuyordum!
Ben övünmek istemiyorum, sadece bana söylediklerini söyleyeceğim:
Ona nerede dokunacağımı bildiğim gerçeği, zamanı geldiğinde kararlar aldığım ve beraber olduğumuzda onunla mükemmel sevişdiğim!

Kadını olan bir erkek olmalısın, kararını alan ve onu elinden alan güçlü bir erkeğe ihtiyaç duyduğunda, hayatının her alanında onu tatmin etmelisin, yanında olan birine ihtiyaç duyduğunda, orada olmalısın. Vücudunu okşayacak ve onu “gıdıklayacak” ve onu şehvetli ve orgazm yapacak, aynı zamanda o adam olmalısın, kadınını kendin yapmalısın ve her zaman arkadaşlarımla konuşmayı tercih ediyorum. Kadınlar korkutulmayı sever, erkeklerin zevk almasını severler, eğer zaten bunu yapmıyorsanız, size büyük bir hata yaptığınızı söyleyeyim.

Peki, neden kadınlar gıdıklanmayı seviyor?
Çünkü onlar duygusaldır, çünkü onu severler ve onlarla ne zaman eğlendiğinizi bilmek isterler ve iyi ilerleme kaydettiğiniz için gülüyorlar ve ilişkide ileriye doğru ilerliyorsunuzdur.

Related Articles

İlk Tarih Hataları: Evlenmeye Bakma, Sadece Kendini Başarısızlık İçin Ayarlayacaksın

İlk buluşmadan ne bekliyorsunuz? Bir koca mı arıyorsunuz? Sabit bir erkek arkadaş mı arıyorsunuz? Bunlardan birini ilk randevunuzda bulmayı düşünüyorsanız, başarısızlık için kendinizi hazırlamış olursunuz. İlk buluşmada bulabileceğin tek şey, tekrar buluşman için mükemmel olabilecek bir adam. Daha fazla bir şey beklemek, ilk randevunuz, sahip olabileceğiniz her türlü eğlencesi mahvedecektir. İkinci buluşmadan daha fazla bir […]
Read more

Sevgiliyi Geri Getirin – Yapmanız Gereken Altı Yapmanız Gerekenler

Bir süredir biriyle birlikte olduğunuzda, sizinle birlikte olmak istemedikleri için, daha fazla bilgi sahibi olmak zor olabilir. Sonunda, ona olumsuz ve olumlu durumlarınız için dağıtdınız. Sizin düşündüğünüz yakınlığı tartışmaktan vazgeçmek istemeyeceksiniz ve aynı zamanda varlığınızı başka insanlarla paylaşabileceğine inanmıyorsunuz. Sevgilinizi geri almak için başka neler yapabilirsiniz? Sevgilinizi geri almak bile mümkün olabilir mi?
Read more
×
Search for: