Sadakatsiz Bir Sevgiliye Karşı Çıkmak Veya Tepki Etmek İçin 5 Adım

Sadakatsiz bir sevgili romantik umutların ve hayallerin katili olabilir mi? Eşinizin bir ilişki yaşadığını öğrenenler için o zaman kafa karışıklığı, öfke, inkar ve hüzün, kalbinizin içindeki oda için mücadele ediyor. Duyguların her yerde olduğu gibi, ilerlemeye de ihtiyaç var. Sadakatsiz bir sevgiliye nasıl karşı koyarız ya da tepki veririz?

1. Yasma sürecinize uğrarsınız. Sadakatsiz bir sevgiliye karşı durmak veya tepki vermek için bağlantıyı kaybettiğiniz için yas tutmanız ya da yas tutmanız gerekir. Onun sadakatsizliğinden dolayı hissettiğiniz tek şeyi incelemeniz yeterlidir ve sevgilinizin sizin olduğu kadar iyi olduğunu düşündüğünüz şeyin yeterince güçlü olmadığını anlamanız gerekir. Doğruyu gördüğünüz yere gelmeniz gerekiyor, çünkü bu, olmasını istediğiniz gibi ve asla değil.

2. Hile yaptığı için gerçekten üzgün olup olmadığını belirleyin. Sadakatsiz bir sevgiliye karşı durmak veya tepki vermek için arkadaşının yaptıklarından dolayı gerçekten üzgün olup olmadığını belirlemelisiniz. Gerçekten üzgün olan bir takipçisi affedilebilir çünkü kendisi gerçekten üzgündür ve folikülünü tekrarlama amacına sahip değildir. Gerçekten üzgün olmayan bir takipçi, onu affetmeniz gerektiğinde alışkanlıkla hile yapacaktır. Bu nedenle, eğer içtenlikle özür dilerse, olabildiğince kesin bir şekilde tanımlamanız çok önemlidir.

3. Onu affetmeniz gerekip gerekmediğine karar verin. Sahip olduğunuz veriler ve duygusal istikrar ile donatılmış, şimdi onu affetmeniz gerekip gerekmediğine karar vermelisiniz. Sadakatsiz bir sevgiliye karşı durmak veya tepki vermek için, şu anda bu belirli insanla ilişki içinde olmaya hazır olup olmadığına karar vermelisiniz? Tüm karakteristiklerine, davranışlarına bir bakın ve nasıl kazandığını hissettikten sonra kendini affetmeye değip değmeyeceğine karar ver. İlişkiniz kuvvetliydi, sizin için güvenli bir nokta olabilir miydi, birlikte mutlu olduğunuz iyi arkadaşlarınız oldu mu? Bu ilişki arkadaşınızı affetmenin rahatsızlığını araştırmaya değer mi? İlişkide olduğu kadar sevgiliye de açıkça bakın ve hizmet verilip verilmeyeceğini seçin.

4. Onu affetmek için duygusal gücü ve kanaatine sahip olup olmadığına karar verin. Şimdi geri çekil ve kendini değerlendirme yap. Şu anda sevgilinle birlikte bağışlama yolculuğunu yürütebileceğine kesinlikle inanıyor musun? Kendinizi en iyi şekilde fark edersiniz ve ne olduğunu tahmin edebilir ve yapamazsınız. Sadakatsizlik hakkındaki inançlarınız tam olarak nedir? Belki de bu ‘bir kez her zaman bir aldatmaca’ diye düşünürseniz, affedilmeye giden zorlu yoldan yürümeye mahkumiyetiniz olmayabilir. Belki de bu affedilmenin zor olduğunu düşünürseniz, ama bir ilişki içinde yapmanız gereken bir şey varsa, affetme mayın tarlasında gezinmek için iç güvenceye sahip olabilirsiniz.

5. Kabul edebileceğin şeyi yap. Sadakatsiz bir sevgiliye karşı durmak ya da karşılık vermek için şu ana kadar attığın 4 adımla uyumlu davranmalısın. Hangi gerçekliği kabul edebiliyorsun? Bir kaç hafta ya da bir kaç yıl boyunca onun için özlem duyduktan sonra sevgilinle birlikte ayrılmak istemezsin, onu affetmek ve günahlarını ona kızdırmak ve onu küçümsemek için harcarsın. Şimdi bunu yapmak zorundasınız ki, varoluş mutluluğunuzu mümkün kılar, başkalarının söyledikleri önemli değildir. Bu sizin varoluşunuzdur ve aynı zamanda özgürlüğünüzde olmalısınız, bu yüzden en fazla huzur sağlayan karardır.

Sadakatsiz bir sevgiliye karşı etkili bir şekilde karşı çıkmak ya da tepki vermek için verilen 5 adımın tümünü geçmek zorundasınız. Adımları kaçırırsanız, sadakatsiz bir sevgiliye karşı etkili bir şekilde karşı koyabilecek veya tepki gösteremeyecek bir konumda olursunuz ve çözülmemiş ilişki krizinin duygusal tatminsizliğinden veya mutsuzluğundan şaşıracaksınız. Eğer kriz çözülmezse, sürekli olarak duygularınızı belirlemede ve geleceğin meraklılarına ek olarak şimdiki sevgilinize nasıl tepki verdiğinizi sürekli olarak ilerleyemezsiniz.

Birisine aşık olmak dünyanın en güzel duygularından biridir. Senin ezilmeni gör ve bir aptal gibi sebepsiz yere gülümse. Etrafınızdayken mutlu ve eğlenceli duygularla dolup taşarsınız. Her şey eğlenceli ve sevgidir, ancak bazen istediğiniz kişiyi elde edemediğiniz ve muhtemelen en çok sevdiğiniz için de canınızı sıkar.

Her ne ise, bildiğimiz tek şey bu – Bu harika. Bu nedenle, kendisi için en iyi ezgi tekliflerinin bir listesini derledik. Keyfini çıkarın!

Kalpten 50 Crush Alıntılar

İlişki yeni olduğunda ve heyecanla dolduğunda, her zaman süreceğinden eminiz. Kişiyi kendinizden daha çok seviyorsunuz ve tüm dünyanız oluyorlar. Yedinci gökyüzündesiniz ve onlarla tanışmadan önce mutlu olup olmadığını hatırlayamıyorsunuz. Ama yine de, bir şekilde aşık olan iki kişi ayrılık yollarını buluyor. Her dakika detayını paylaştığın kişi sana yabancı geliyor. O zamanlarda, gezegendeki en yalnız kişi olduğunuzu hissedebilir, ama devam etmelisiniz. Ve arkadaşım, samimi çaba göstermelisin diye kendini hissetmiyor. İşte bir ayrılıktan geçerken kendinize söylemeniz gereken birkaç şey var çünkü hayatın sonu olmamalı.

Related Articles

Kadınlar neden gıdıklanmayı seviyor?

Bu yazının başlığının çok garip ve bir şekilde size tuhaf geleceğinden eminim, ancak gerçektir, kimsenin konuşmaya cesaret edemeyeceği, kadınların çok duygusal olduğu ve gıdıklanmayı sevdiği gerçeği. İnternet sitelerinin çoğunun kadınları nasıl çekecekleri ve alışveriş merkezlerinde ve yüzme havuzlarında nasıl yaklaşacakları gibi “ciddi” konular hakkında konuşacaklarından eminim, ancak kadınların psikolojisinden ve en önemlisi de kadınlardan daha […]
Read more

Bir Tanışma Konumu ve Etkinliğini Seçme

Birçok fırsat, tarihleme mülk ile aynıdır: konum, konum, konum! Ev ihtiyacı, evin mahallesine kıyasla evin kendisine göre daha fazladır. Benzer şekilde, randevuya başlamak için? sadece ayar gibi olabilirler. Ne yazık ki, “tek boyutlu” tüm “tarihlere veya etkinliklere” uyan yoktur. Tarihin konumunu seçerken, detaylar hakkında düşünmek zorundasınız, tıpkı tarihlerinizin ilgi alanları gibi, ve ikinizin de birbirini […]
Read more
×
Search for: