Sevgiliyi Geri Getirin – Yapmanız Gereken Altı Yapmanız Gerekenler

Bir süredir biriyle birlikte olduğunuzda, sizinle birlikte olmak istemedikleri için, daha fazla bilgi sahibi olmak zor olabilir. Sonunda, ona olumsuz ve olumlu durumlarınız için dağıtdınız. Sizin düşündüğünüz yakınlığı tartışmaktan vazgeçmek istemeyeceksiniz ve aynı zamanda varlığınızı başka insanlarla paylaşabileceğine inanmıyorsunuz. Sevgilinizi geri almak için başka neler yapabilirsiniz? Sevgilinizi geri almak bile mümkün olabilir mi?

Herhangi bir şey yapmadan önce onu varlığınıza getirmek için bir yöntem var, ilk önce bunun zorluklarla uğraşmaya değip değmeyeceğini belirlemelisiniz. Eğer ilişkiniz zaten kötüye gittiyse, varlığınızın içinde onu istemiyorsunuz. İlişkinin bu tür bir travmaya maruz kalmaması ve aynı zamanda dürüst bir şekilde devam edemeyeceğinizi düşündüğünüzde (gerçekte yapabileceğiniz şey olmasına rağmen), şimdi sevgilinizi geri almak için yönergeleri anlamanın zamanı geldi.

Sevgilinizi Geri Almak İstediğinizde Hatırlanması Gereken Altı Şey

İpucu 1 – Sevgilinizin Onun Alanını Sağlayın

Sevgilinizi geri kazanmak istediğinizde, ayrılmanızın sebebini ilişkinizden uzaklaştıracağını hatırlamanız gerekir. Yapmanız gereken son faktör, hepsini dikkatle bombardıman etmektir. Onları sizi özlemeye başlamak için ihtiyaç duydukları alanı sağlayın. Arkadaşınız kalsa da, seni önemsemeyi ya da sevmeyi kastetmedikleri anlamına gelmez, onların varlığına kolayca uyum sağladığınız şeyleri belirlemeleri gerektiği anlamına gelir.

İpucu 2 – İletişimden Kaçının

Birincisi gibi, konuşmadan veya arkadaşını görmekten kaçınmalısın. Verdiğiniz zaman, etkileşimde bulunduğunuz veya benzer bir derse sahip olduğunuzda bunu her zaman yapamayacaksınız. Birbirinizle konuşmanız gerekiyorsa, olabildiğince profesyonel olmalısınız. Fikrinizi hatırlamanız, sevgilinizin sizi özlemesine yardımcı olmaktır. Ayrıca, bulundukları yerde bulunduklarınız varsa, sizi görmezden gelemezler. E-posta, mesajlaşma ve arkadaşınızın nerede olacağı ile ilgili hiçbir bilgi içermiyor.

İpucu 3 – Uyuşturucu ve alkolden kaçının

Sevgilinizi geri kazanmak istediğinizde, uyuşturucu ve alkolden arınmış olmanız gerekir. Bu şeyler sadece size geçici bir yüksek vereceği için, iyi bir şekilde elde etmek için çabalarınızda telafisi mümkün olmayan bir zarara neden olabilirsiniz. İçtiğiniz veya uyuşturucu kullandığınız zaman, zihninizin hantallığı azalır ve “sarhoş arama” olarak bilinen şeyi yaparsınız. Gecenin ortasındaki yoldaşınızı arayarak kalbinizi dışarı aktarabilirsiniz. Bu sadece umutsuz ve muhtaç görünmenizi sağlar.

İpucu 4 – Başarı İçin Elbise

Sevgiliyi geri almak için bir yöntem, onunla ilk tanıştığınız zamanki gibi giyinmek olurdu. Çok sık bireyler bir ilişki içinde rahat edecek ve kendilerini bırakacaklardır. Kilo aldıysanız, egzersiz yapmaya başlayın ve kaybedin. Taktığın kıyafetler olabilir. Sırtında çizme bakışlarınızı geliştirin.

İpucu 5 – Arkadaşlarla / Aile ile Kaçış

Yapmanız gereken son faktör, evdeki paspasınızı takmaktır çünkü bu sizi depresyona sürükleyebilir. Koşulsuzca sizi beğenecek temel unsurlardan beri arkadaşlarınız ve ailenizle geçin. Zorlu durumlar boyunca sizi konsolide edebilir ve gerçekten bunlara ihtiyacınız olduğunda dinleyebilirler. Aslında, arkadaşını geri alabilmenin yollarını görmene bile izin verebilirler.

İpucu 6 – Yanlış Olanları Keşfedin

Rahatsızlığın ve gönüllerin ötesine geçtikten sonra, ilişkide neyin yanlış gittiğini keşfetmeye hazırsınız. Her ne kadar birçok kişi ayrılmanın nedenini çabucak bilse de, diğerleri bunun hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Bu sevgilin için konuşmaya başlama zamanı. İlişkinizin ne gibi sorunlara girdiğini ve nihayetinde ayrılmaya doğru gittiğini keşfedin.

Related Articles

Kadınlar neden gıdıklanmayı seviyor?

Bu yazının başlığının çok garip ve bir şekilde size tuhaf geleceğinden eminim, ancak gerçektir, kimsenin konuşmaya cesaret edemeyeceği, kadınların çok duygusal olduğu ve gıdıklanmayı sevdiği gerçeği. İnternet sitelerinin çoğunun kadınları nasıl çekecekleri ve alışveriş merkezlerinde ve yüzme havuzlarında nasıl yaklaşacakları gibi “ciddi” konular hakkında konuşacaklarından eminim, ancak kadınların psikolojisinden ve en önemlisi de kadınlardan daha […]
Read more

İlk Tarih Hataları: Evlenmeye Bakma, Sadece Kendini Başarısızlık İçin Ayarlayacaksın

İlk buluşmadan ne bekliyorsunuz? Bir koca mı arıyorsunuz? Sabit bir erkek arkadaş mı arıyorsunuz? Bunlardan birini ilk randevunuzda bulmayı düşünüyorsanız, başarısızlık için kendinizi hazırlamış olursunuz. İlk buluşmada bulabileceğin tek şey, tekrar buluşman için mükemmel olabilecek bir adam. Daha fazla bir şey beklemek, ilk randevunuz, sahip olabileceğiniz her türlü eğlencesi mahvedecektir. İkinci buluşmadan daha fazla bir […]
Read more
×
Search for: