Sevgiliyi Geri Getirin – Yapmanız Gereken Altı Yapmanız Gerekenler

Bir süredir biriyle birlikte olduğunuzda, sizinle birlikte olmak istemedikleri için, daha fazla bilgi sahibi olmak zor olabilir. Sonunda, ona olumsuz ve olumlu durumlarınız için dağıtdınız. Sizin düşündüğünüz yakınlığı tartışmaktan vazgeçmek istemeyeceksiniz ve aynı zamanda varlığınızı başka insanlarla paylaşabileceğine inanmıyorsunuz. Sevgilinizi geri almak için başka neler yapabilirsiniz? Sevgilinizi geri almak bile mümkün olabilir mi?

Herhangi bir şey yapmadan önce onu varlığınıza getirmek için bir yöntem var, ilk önce bunun zorluklarla uğraşmaya değip değmeyeceğini belirlemelisiniz. Eğer ilişkiniz zaten kötüye gittiyse, varlığınızın içinde onu istemiyorsunuz. İlişkinin bu tür bir travmaya maruz kalmaması ve aynı zamanda dürüst bir şekilde devam edemeyeceğinizi düşündüğünüzde (gerçekte yapabileceğiniz şey olmasına rağmen), şimdi sevgilinizi geri almak için yönergeleri anlamanın zamanı geldi.

Sevgilinizi Geri Almak İstediğinizde Hatırlanması Gereken Altı Şey

İpucu 1 – Sevgilinizin Onun Alanını Sağlayın

Sevgilinizi geri kazanmak istediğinizde, ayrılmanızın sebebini ilişkinizden uzaklaştıracağını hatırlamanız gerekir. Yapmanız gereken son faktör, hepsini dikkatle bombardıman etmektir. Onları sizi özlemeye başlamak için ihtiyaç duydukları alanı sağlayın. Arkadaşınız kalsa da, seni önemsemeyi ya da sevmeyi kastetmedikleri anlamına gelmez, onların varlığına kolayca uyum sağladığınız şeyleri belirlemeleri gerektiği anlamına gelir.

İpucu 2 – İletişimden Kaçının

Birincisi gibi, konuşmadan veya arkadaşını görmekten kaçınmalısın. Verdiğiniz zaman, etkileşimde bulunduğunuz veya benzer bir derse sahip olduğunuzda bunu her zaman yapamayacaksınız. Birbirinizle konuşmanız gerekiyorsa, olabildiğince profesyonel olmalısınız. Fikrinizi hatırlamanız, sevgilinizin sizi özlemesine yardımcı olmaktır. Ayrıca, bulundukları yerde bulunduklarınız varsa, sizi görmezden gelemezler. E-posta, mesajlaşma ve arkadaşınızın nerede olacağı ile ilgili hiçbir bilgi içermiyor.

İpucu 3 – Uyuşturucu ve alkolden kaçının

Sevgilinizi geri kazanmak istediğinizde, uyuşturucu ve alkolden arınmış olmanız gerekir. Bu şeyler sadece size geçici bir yüksek vereceği için, iyi bir şekilde elde etmek için çabalarınızda telafisi mümkün olmayan bir zarara neden olabilirsiniz. İçtiğiniz veya uyuşturucu kullandığınız zaman, zihninizin hantallığı azalır ve “sarhoş arama” olarak bilinen şeyi yaparsınız. Gecenin ortasındaki yoldaşınızı arayarak kalbinizi dışarı aktarabilirsiniz. Bu sadece umutsuz ve muhtaç görünmenizi sağlar.

İpucu 4 – Başarı İçin Elbise

Sevgiliyi geri almak için bir yöntem, onunla ilk tanıştığınız zamanki gibi giyinmek olurdu. Çok sık bireyler bir ilişki içinde rahat edecek ve kendilerini bırakacaklardır. Kilo aldıysanız, egzersiz yapmaya başlayın ve kaybedin. Taktığın kıyafetler olabilir. Sırtında çizme bakışlarınızı geliştirin.

İpucu 5 – Arkadaşlarla / Aile ile Kaçış

Yapmanız gereken son faktör, evdeki paspasınızı takmaktır çünkü bu sizi depresyona sürükleyebilir. Koşulsuzca sizi beğenecek temel unsurlardan beri arkadaşlarınız ve ailenizle geçin. Zorlu durumlar boyunca sizi konsolide edebilir ve gerçekten bunlara ihtiyacınız olduğunda dinleyebilirler. Aslında, arkadaşını geri alabilmenin yollarını görmene bile izin verebilirler.

İpucu 6 – Yanlış Olanları Keşfedin

Rahatsızlığın ve gönüllerin ötesine geçtikten sonra, ilişkide neyin yanlış gittiğini keşfetmeye hazırsınız. Her ne kadar birçok kişi ayrılmanın nedenini çabucak bilse de, diğerleri bunun hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Bu sevgilin için konuşmaya başlama zamanı. İlişkinizin ne gibi sorunlara girdiğini ve nihayetinde ayrılmaya doğru gittiğini keşfedin.

Related Articles

Erkekleri cezbetmek için akıllıca giyinmek nasıl

Kısa bir süre içinde çekici bir erkek kapmak için bir kadın görmüş olabilirsiniz ve bir kadın olarak bir erkeğin dikkatini çekmek için hangi niteliklerin gerekli olduğunu merak etmiş olabilirsiniz. Bazı kadınlar bile kısa sürede erkekleri nasıl çekeceklerini merak ediyorlar. İşte hepiniz için bir haber! Bazı niteliklerin bir erkeğin eşinde görmek isteyebileceği bir gerçektir, ancak temelde […]
Read more

Sadakatsiz Bir Sevgiliye Karşı Çıkmak Veya Tepki Etmek İçin 5 Adım

Sadakatsiz bir sevgili romantik umutların ve hayallerin katili olabilir mi? Eşinizin bir ilişki yaşadığını öğrenenler için o zaman kafa karışıklığı, öfke, inkar ve hüzün, kalbinizin içindeki oda için mücadele ediyor. Duyguların her yerde olduğu gibi, ilerlemeye de ihtiyaç var. Sadakatsiz bir sevgiliye nasıl karşı koyarız ya da tepki veririz?
Read more
×
Search for: