Erkekler ve Seks – 6 Açıklamalar Neden Erkekler Aşk Seks Çok

Erkeklerin seks yapmayı bildiğini biliyorum. Ama neden erkeklerin neden seks yaptıklarını bilmiyor olabilirsiniz. Cinsiyetin neden erkekler için hayati önem taşıdığını hızlı bir şekilde açıklamama izin verin: Kadınlar da seks yapmayı severler ama şu paragraflarda bundan bahsetmeyeceğiz.

1. Birincisi, elbette keyifli!

2. İkinci faktör, cinsiyetin, bireylerin farklı bireye en yakın olduğu şeylerin bulunduğu bir kaç şey veya birkaç alanın bireyler arasında olması gerçeğidir. Kadinlar, alt kata oturabiliyor, sohbet edebiliyor, güldürebiliyor, birbirlerinin saçlarini ve oyununu tarar gibi, Bir anothing turunda oturabilir, kucaklamaya, kucaklamaya ve seve seve seve seve seve seve kabul edemezsiniz. Bayanlar ding-dong ilişkileri var. . Hanımlar dışarıda kızları var, oturup konuşurlar, eğlenirler. . Oysa erkekler bundan kaçınır. Burada batı dünyasında, neredeyse tabu. Erkekler sadece konuşmazlar. Erkekler, tıpkı iki erkekle buluştuğunda, her zaman rekabet gücünün olduğu kadar etkileşim kurmaz. Birbirlerine dayanıyorlar, oysa bayanlar için bir bayanla kıyasladıkları için daha iyi ilişki kuruyorlar. Yani seks, yakın bir şekilde karşılaşılan erkeklere, diğer bir insanla içtenlikle istemekte. Ve eşzamanlı olarak konuşmak için seks kullanacaklar.

3. Cinsiyet sadece insana zevkli olmakla kalmaz, aynı zamanda bir erkeğin sözelleştirmekten korktuğu ya da sözelleştirebilme becerisine sahip olmadığı en büyük duygularını ilettiği bir dönemdir. Kadınların çoğu, kadınların cinsel ilişki sırasında veya sonrasında daha fazla açtıklarını itiraf eder. Birçok dişi casus, önemli erkeklerden en iyi sırları çıkarmak için seks kullanır.

4. Erkekler onun için bir ego gezisi olduğundan seks yapmayı sever. Sadece skorlamayı sever. Daha büyük kadınlar daha büyük etrafında puan verir ve hisseder. Onun egosunu doldurur. Sadece evcil hayvan krallığınızda bile, maymunların veya rütbenin zirvesine doğru olan herhangi bir hayvanın muhtemelen en çok kadın ile ilişkilerinin olduğunu fark edeceksiniz. Bu bir durum sembolü.

5. Seks, erkeklerin spermlerin oluşumunu sağlamasına olanak tanır. Seminal vezikülleri spermlerle dolduğunda, erkekler, cinsel ilişkiye girmek ve salınım sağlamak için biyolojik bir dürtü elde ederler. Bu, bazı erkeklerin hemen hemen herhangi bir dişi ile ilişki kurabileceği ve onlara asla duygusal olarak bağlı hissetmediği yerdir. Bir çok kadın, cinselliğin bu fasetini anlayamaz.

6. Ve nihayet ama en ünlü olarak, erkekler kendilerini yeniden ürettikleri araçları ya da yolu kullandıkları için seks yapmayı severler. Erkekler sevişmeyi sever.

Hilton Samuel – nasıl karşı konulmaz olunacağını öğretir. O, şefkatli, yanlış yorumlanmış dinamikleri çözme ustasıdır. İlişkileri seven ve çeken bilim ve sanatı bilirler. Ayrıca, tek başına kadınlara kendi adlarına en iyi erkeği almalarına yardım eder. Radyo ve televizyon programlarında bir yazar ve düzenli bir misafir.

Related Articles

Yararları Olan Arkadaşlar: Bu İlişki Sizin İçin Doğru mu?

Yararlı ilişkisi olan bir arkadaş, sadece seks istediğin zamanlar için harikadır. Shoshana Jackson tarafından Duygusal olarak fayda ilişkisi olan bir arkadaş için hazır mısın? Hiç seks istedin mi? Koşulsuz. Tarih yok. Taahhüt yok. İlişki stresi yok. Bekar kadınların çoğu hayatlarının aşkı için baksa da, insanların gerçekten romantik bir ilişki kurmak istemedikleri zamanlar vardır. Bazen hiç […]
Read more

İlk üçlü için ipuçları

Aferin, sonunda konuyu ele aldın ve üç kere ayarlamayı başardın! Pek fazla insan bunu yaptıklarını söyleyemez ve artık ileriye bakacak çok şeyiniz var. Aslında başa çıkılması gereken çok şey var, yani soru şu: gelecek olana hazır mısınız? Çünkü cebinde ellerinle içeri girebileceğini düşünüyorsanız, yanılıyorsun. Üçlülerin anın mahmuzunda ve hazırlıksız olarak gerçekleşebileceğini söylemiyoruz; Ancak, büyük buluşmadan […]
Read more
×
Search for: