İlk üçlü için ipuçları

Aferin, sonunda konuyu ele aldın ve üç kere ayarlamayı başardın! Pek fazla insan bunu yaptıklarını söyleyemez ve artık ileriye bakacak çok şeyiniz var. Aslında başa çıkılması gereken çok şey var, yani soru şu: gelecek olana hazır mısınız? Çünkü cebinde ellerinle içeri girebileceğini düşünüyorsanız, yanılıyorsun. Üçlülerin anın mahmuzunda ve hazırlıksız olarak gerçekleşebileceğini söylemiyoruz; Ancak, büyük buluşmadan önce kendinizi organize etme zamanınız varsa, değerlendirmek isteyebileceğiniz birkaç şey vardır.

Ne tür bir üçlü?

Üç kişi iyi bir sayıdır ve gerçekte iki erkek ve bir kadın olarak tercüme edilir; ya da bir erkek ve iki kadın. Bunlar iki tamamen farklı dinamikleridir; ve bu nedenle, içinden geçmek üzere olduğunuz deneyimde büyük bir fark yaratacaktır.

Bu gece piliçle ve arkadaşlarından biri ile sevişeceksen, arkadaşının önünde çıplak kalmanın rahat olduğundan emin olmalısın. Daha Fazlası; Cildinizin temas ettiği zamanlar olacak ve ter ve kokuları paylaşacaksınız. Eğer bu sizin için bir kapanışsa, o zaman bu üçlüye girmeyi düşünebilirsiniz; Tabii ki odada kalmak ve izlemek için mutlu değilsiniz.

Aynı anda iki kadınla cinsel ilişkiye girme yolundaysanız; o zaman bu bayanlara biraz zevk verebileceğinden emin olmalısın. Onlar yol açabilir ama biz de dizginleri almayı bekleriz, bu yüzden soru aynı anda iki civciv işlemek için hazır mısınız? Çoğu insan başlangıçta evet düşünebilir, ancak sadece bir kişinin hoşlanmasının zor olabileceğini hatırlamanız gerekir. Belki biraz konuşma ve hazırlık çalışması olabilir, bu şekilde siz ve bu iki hanımın birbirlerinin beklentilerini doğru şekilde yönetebilirsiniz.

Pratik ve uygulamaya yönelik

Üçlü bir etkinlik gibidir, düzenleyebilir ve ihtiyacınız olan tüm doğru kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Başlamak için bir yer çalışması gerekir. Eviniz iki insanın merhametinde bulabileceğiniz gibi ideal olmayabilir; Böylece bir otel odası muhtemelen en güvenli seçim olacaktır. İdeal olarak bir miktar parayı bir araya getirip jakuziye, duşa ve mini bara sahip bir odaya sahip olun. Böylece herkes kirlenip sonra temizlenebilir. İlk başta pahalıya gelebilir, ancak masrafları üç yoldan ayırabileceğinizi unutmayın.

Temelleri unutma: prezervatifler, yağlayıcılar, seks oyuncakları, üniformalar… siz isimlendirin. Orada bir parti var ve en iyi donanımlı var! Bir seks partisini daha iyi hale getirebilecek her şeyi al, bu vahşi bir şey olacak, bu yüzden hayal gücünüzü kullan!

Sonunda, yanınızda bir miktar kıyafet giyin, tüm iyiliğiniz ve bittikten sonra “utanç yürüyüşünün” gözünden kaçının. Ayrıca, üçlünün diğer üyelerinin onlarla bazı yedekler aldığından emin olun. Böylelikle, daha sonra yürümekten endişe etmeden, hepiniz vahşi olabilirsiniz.

Düşünmek için muhtemelen daha fazla ayrıntı var ama şu fikri elde edersiniz: organize ve hazırlıklı, mantıksal, fiziksel ve zihinsel olarak ve üçünüz de hatırlanacak bir gece olacak!

Related Articles

Hıristiyan Dostluk – Dostluk ve Destek Yetiştiriciliği

Yetiştiren arkadaşlık, harika meyve taşır. Dostluğun bir yararı, bize sunduğu destek olabilir. Bizi düşündüğümüz, hepimiz için dua ettiğimiz ve bize vardığımızda bize ulaşan birinin olduğunu anladığımızda, varlığını sürdürmek için varlığı daha basittir. Ancak bu destek pratikten çok daha fazlasıdır. Aynı zamanda yakınlıktır. Biz yakınlığın bize sempati götürdüğü desteğe diyoruz. Sempatinin kesinlikle ruhlarımızı besleyebileceği üç yer […]
Read more

Sizin için doğru kadını nasıl bulabilirsiniz?

Sizin için doğru kadını bulmak kolay bir iş olmayacak, kriz ve red ile dolu olacak, ancak bu adımda size bırakacağım adımları takip ederseniz çok kolaylaşacak ve ayrıca çok başarılı. Çoğu erkek, aradıklarından emin değil, bu yüzden bir kadını, herhangi bir kadını arayacaklar! Toplumumuzda bu kadar çok boşanmanın ve bu kadar çok sorunun olmasının temel nedeni […]
Read more
×
Search for: