Metin mesajı ile adamınızla flört etmek

Man manifatura baştan çıkarma oyuna ilginç bir dönüş koyabilirsiniz
Flört sanatında kullanabileceğiniz birçok teknik ve araç var. Ve mesajlaşmanın böylesine faydalı bir iletişim şekli olması, onu flört aracı listenize eklememek bir utanç gibi görünüyor.

Manifatura, erkeğinizle flört etmek için tamamen yeni bir boyut ekleyebilirsiniz. Kişisel. Gizlidir. Ve hepsinden iyisi, her yerden gönderebilir ve alabilirsiniz.
Manifatura adamınızı baştan çıkarmak için harika bir yol olsa da, ne zaman kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Yeni çıkmaya başladığın biri için mesajlaşmanın iyi sonuç verdiğini hissetmiyorum.
Kişiyi tanımanız ve onlarla şahsen ve telefonla flört etmek için zamanınız olması gerekir. Bunu yaparak, onları neyin açıp neyin kapattığı hakkında bir fikriniz olur. Aynı zamanda, sizinle ilgilenmeyebilecek birinden korkulan reddetmeyi önlemeye yardımcı olur.

Adamınızla şahsen veya telefonda flört etmek konusunda biraz utangaçsanız, metinle flört etmek bunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Ne söylemek istediğinize karar vermek için zaman ayırarak, gönderdiğiniz mesajla kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca, metinle flört etmeye olumlu bir cevap vererek, telefonla ve şahsen erkekle flört ederken daha rahat hissetmenize neden olabilir.

İşte kısa mesajla flört ederken iyi sonuç bulduğum bazı şeyler:
İnce ve Düşünceli Olun. Seksi olmak için açıkça cinsel olmanıza gerek yok. Bazen mesaj çok düşündürücü olduğunda, kapanma olabilir. Neler olacağına dair ima etmek, söylemekten daha baştan çıkarıcı olabilir. Hayal gücüne bir şey bırak. Günü, seni gördüğünde neyin beklediğini düşünerek geçirmesine izin verin. Sözlerin baştan çıkarıcı bir unsuru olmalı ve ona açık olmalı.

Ne dediğini izle. Rahat bir mesajlaşmak istemiyorsanız, bu konuşmaları telefona kaydedin veya yüz yüze flört etmek için. Her ikiniz de, metinde ne gönderdiğiniz konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Cilveli bir metnin ilişkinizde bir sorun kaynağı haline gelmesini istemezsiniz. Bu yüzden metinlerinizin ısı seviyesiyle ikinizin de rahat hissettiğinizden emin olun.

Yaratıcı ol. Bir metin olduğu için ne gönderdiğiniz ve nasıl cevap verdiğiniz hakkında düşünmek için zamanınız var. Metinlerinizi birlikte olduğunuz zamana kadar götürecek bir hikaye haline getirebilirsiniz. Baştan çıkarma gün boyunca inşa.

Flört etmek ve sevdiği şeylerle daha yaratıcı ve daha rahat bir hale geldikçe, sizi görme şansı için sabırsızlıkla beklemesini sağlayacak hayal gücüne bırakırken ne istediğinizi açıkça ifade edebilirsiniz.
Bununla iyi eğlenceler. Unutma, bu bir flört aracı. Öyleyse, onu erkeğinle nasıl flört ettiğinin bir uzantısı yap. Kendinizi rahat hissedeceksiniz ve kendinize uygun olmayan, ilgisini çeken kişi olan bir şey yapıyormuş gibi hissetmeyecek. Ve kim bilir belki geri flört etmeye veya sana kendi flört mesajlarını göndermeye başlayabilir.
fotoğraf kredisi: Wikipedia aracılığıyla Alton

Aşk Bulmak İçin Arkadaşlık İpuçları
Aşk Bulmak İçin Arkadaşlık Önerileri Tavsiye Ediyor
Yetişkin Eklenti | İhtiyaçlarınızı karşılamak için İlişki İpuçları | terapistten düşünceler (terapistten düşünceler)
İlişki Yardımı | “Eşim dinlemediğimi söylüyor” | Eşinizin duygusal ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınızı (bir terapistin düşünceleri)

Related Articles

Erkekler ve Seks – 6 Açıklamalar Neden Erkekler Aşk Seks Çok

Erkeklerin seks yapmayı bildiğini biliyorum. Ama neden erkeklerin neden seks yaptıklarını bilmiyor olabilirsiniz. Cinsiyetin neden erkekler için hayati önem taşıdığını hızlı bir şekilde açıklamama izin verin: Kadınlar da seks yapmayı severler ama şu paragraflarda bundan bahsetmeyeceğiz.
Read more

Kadınlar, Çocuklar Sinirli Olurken Bağlantı Zorluklarını İçselleştirebilirler

hayal kırıklığına uğramış Yepyeni bir çalışma, doğru kadın ve erkeğin evli ikilemleri çok farklı şekilde yönettiğini gösteriyor. Arkaplan Evliliğin genellikle insanların ruhlarına avantaj sağladığına inanılır – birliğin iyi olması durumunda, yani. Kötü sendikaların tersini yaptıkları, sorunlu uzun vadeli girişimlerin aslında duygusal refahı etkilediğini öne süren çalışmalar olduğu belirtildi. Yepyeni bir çalışmada, Rutgers Üniversitesi’nden araştırmacılar, ortaklar […]
Read more
×
Search for: