İlk Tarih Tavsiyesi: İlk Tarih Konusunda Heyecanlandırın

Bir erkekle çevrimiçi konuştunuz ve sonunda bir sonraki adıma geçip gerçek bir yaşam tarihi almaya karar verdiniz. Uzun ömürlü bir ilişki istiyorsanız bu gerçek yaşam tarihi çok önemlidir. Çevrimiçi olarak ne kadar iyi geçindiğiniz önemli değildir, istediğiniz bu uzun süreli ilişkiyi elde etmek için gerçek hayatta bir bağlantı kurmanız gerekir. Bunu takip ederek

Yapmak istediğimden emin değilim buluşalım mı Bekleyeyim mi?

İlk buluşma konusunda endişelenmek sadece doğal. Fakat beklemek asla iyi bir fikir değildir. Haftalar veya aylar boyunca yalnızca sizin için olmadığını öğrenmek için çevrimiçi biriyle konuşarak geçirmek istemezsiniz. Yani yapabileceğiniz en iyi şey bir şans vermektir.

Çok fazla ilk buluşmada bulundum ve nadiren heyecan verici oluyorlar, genellikle sinir bozucu oluyorlar.
İlk buluşmalar, randevunuzla nasıl tanışmış olursanız olun, sinir bozucudur. İlk randevunun stresi, ilk randevunun ne kadar önemli olduğunu bilmenizden kaynaklanıyor. Randevunuzun iyi geçeceğinden emin olmanın bir yolu, randevunuzu sizinle buluşma konusunda heyecanlandırmaktır.

Randevumu benimle buluşma konusunda heyecanlandırabilir miyim?
Çoğu kişi ilk buluşmayı düşündüğünde, güzel bir restoranda akşam yemeğine çıkmayı ya da bir film ya da gösteriye çıkmayı düşünür. Akşam yemeği güzel olsa da, çoğu insan yemek süresini sürdürmek için konuşma konularını düşünmekten korkuyor. Filmler ve şovlar konuşmanıza ve birbirinizi tanımanıza zaman tanımaz.

Peki nereye gitmeliyiz?

Online randevunla tanıştığından beri, onun ilgi alanlarını bildiğini varsayıyorum. Ortak bir ilgi alanı etrafında dönen bir tarih önermek, tarihinizde kesinlikle bir miktar heyecan yaratacaktır. Veya sakin bir tarih tercih ediyorsanız, kahve veya hızlı bir öğle yemeği önerin. Önemli olan, bu tarihte birbirinizle konuşabilmenizi ve kısa ve tatlı kalmanızı sağlamaktır.

İlk buluşmanıza gidecek yerler önermekten korkmayın. Bunu yapmak, randevunuz için çok büyük bir baskı altında. Her birinizin bulunduğunuz yerde rahat olduğundan ve temel çevrimiçi buluşma güvenliği uyguladığınızdan emin olun. En önemli ilk buluşma önerisi, güvenliğinizi her zaman ilk sıraya koymaktır.
İyi vakit geçirmiyorsanız veya eğlenemediği belliyse, tarihi erken bitirmek kesinlikle iyi bir şey. Herkese bağlanmayacaksın. İlk buluşma başarısızlıklarına ve başarılarına hazırlıklı olun.
En iyi ilk buluşma önerisi: Tarihinizi heyecanlandırın. Tarihinizi ilk randevunuz için heyecanlandırdığınızda, ikinci buluşma şansınızı arttırırsınız.

Sevgi ve yaşamda başarılar dilerim,
Online erkeklerle tanışıyor musunuz? Çevrimiçi sohbetten gerçek hayattan buluşmaya nasıl geçeceğinizi biliyor musunuz? Bazı kadınların Çevrimiçi Olanı Bulmak için kullandıkları sır nedir. Hayallerinizdeki adamla nasıl tanışacağınızı ve istediğiniz ilişkiyi nasıl yapacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın.

Related Articles

Birlikte Wanking Daha Kolay Alır

Arkadaşlık sitelerinin sayısı manifoldlarda ve kuyuda arttı, sürpriz değil. Kullanıcılar belirli ve heyecan verici bir tanışma deneyimi sundukları için bu sitelere kayıt oluyor. Kam gösterilerinden, birlikte herkesin dünyanın dört bir yanındaki herkesin bu sitelerden en iyi şekilde yararlandığını deneyimlemesine. İnsanlar ortaklarını aramak için gelirler ve çoğu başarılı olmuştur. Ancak yetişkin siteleri sadece ortaklardan daha fazlasını […]
Read more

Profesyonel Kuru Çabuk Nedir?

Profesyonel kuru çabalayan? İnternette, bence oldukça açık bir gag olduğunu düşündüğüm bir video var. Ama evet bu bir şey – çok saçma olsa da. Onun popülaritesi büyük değildir ve çoğu zaman bilinmemektedir, çoğu insan bunun bir şaka olduğunu düşünür – birisinin reklamını yapması ve ödemesi için bir şey değil, yalnız aramayalım! Ama reklamlar Craigslist’de ve […]
Read more
×
Search for: