İlk Tarih Tavsiyesi: İlk Tarih Konusunda Heyecanlandırın

Bir erkekle çevrimiçi konuştunuz ve sonunda bir sonraki adıma geçip gerçek bir yaşam tarihi almaya karar verdiniz. Uzun ömürlü bir ilişki istiyorsanız bu gerçek yaşam tarihi çok önemlidir. Çevrimiçi olarak ne kadar iyi geçindiğiniz önemli değildir, istediğiniz bu uzun süreli ilişkiyi elde etmek için gerçek hayatta bir bağlantı kurmanız gerekir. Bunu takip ederek

Yapmak istediğimden emin değilim buluşalım mı Bekleyeyim mi?

İlk buluşma konusunda endişelenmek sadece doğal. Fakat beklemek asla iyi bir fikir değildir. Haftalar veya aylar boyunca yalnızca sizin için olmadığını öğrenmek için çevrimiçi biriyle konuşarak geçirmek istemezsiniz. Yani yapabileceğiniz en iyi şey bir şans vermektir.

Çok fazla ilk buluşmada bulundum ve nadiren heyecan verici oluyorlar, genellikle sinir bozucu oluyorlar.
İlk buluşmalar, randevunuzla nasıl tanışmış olursanız olun, sinir bozucudur. İlk randevunun stresi, ilk randevunun ne kadar önemli olduğunu bilmenizden kaynaklanıyor. Randevunuzun iyi geçeceğinden emin olmanın bir yolu, randevunuzu sizinle buluşma konusunda heyecanlandırmaktır.

Randevumu benimle buluşma konusunda heyecanlandırabilir miyim?
Çoğu kişi ilk buluşmayı düşündüğünde, güzel bir restoranda akşam yemeğine çıkmayı ya da bir film ya da gösteriye çıkmayı düşünür. Akşam yemeği güzel olsa da, çoğu insan yemek süresini sürdürmek için konuşma konularını düşünmekten korkuyor. Filmler ve şovlar konuşmanıza ve birbirinizi tanımanıza zaman tanımaz.

Peki nereye gitmeliyiz?

Online randevunla tanıştığından beri, onun ilgi alanlarını bildiğini varsayıyorum. Ortak bir ilgi alanı etrafında dönen bir tarih önermek, tarihinizde kesinlikle bir miktar heyecan yaratacaktır. Veya sakin bir tarih tercih ediyorsanız, kahve veya hızlı bir öğle yemeği önerin. Önemli olan, bu tarihte birbirinizle konuşabilmenizi ve kısa ve tatlı kalmanızı sağlamaktır.

İlk buluşmanıza gidecek yerler önermekten korkmayın. Bunu yapmak, randevunuz için çok büyük bir baskı altında. Her birinizin bulunduğunuz yerde rahat olduğundan ve temel çevrimiçi buluşma güvenliği uyguladığınızdan emin olun. En önemli ilk buluşma önerisi, güvenliğinizi her zaman ilk sıraya koymaktır.
İyi vakit geçirmiyorsanız veya eğlenemediği belliyse, tarihi erken bitirmek kesinlikle iyi bir şey. Herkese bağlanmayacaksın. İlk buluşma başarısızlıklarına ve başarılarına hazırlıklı olun.
En iyi ilk buluşma önerisi: Tarihinizi heyecanlandırın. Tarihinizi ilk randevunuz için heyecanlandırdığınızda, ikinci buluşma şansınızı arttırırsınız.

Sevgi ve yaşamda başarılar dilerim,
Online erkeklerle tanışıyor musunuz? Çevrimiçi sohbetten gerçek hayattan buluşmaya nasıl geçeceğinizi biliyor musunuz? Bazı kadınların Çevrimiçi Olanı Bulmak için kullandıkları sır nedir. Hayallerinizdeki adamla nasıl tanışacağınızı ve istediğiniz ilişkiyi nasıl yapacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın.

Related Articles

İlişkide Affetmek | Bağışlama için 4 adım

{Hepimiz hayatta karşılaştığımız en önemli konulardan biri affetmek. Bağışlamanın ne olduğu konusunda çok fazla kafa karışıklığı var. Affetmek, adaletsizliği görmezlikten gelmiyor ya da kasıtlı olarak size verilen zararı, şu anda her şeyin yolunda olduğunu söylüyor ve hakaret içeren bir duruma geri dönüyor. Bağışlama sahtekârlıkla “yanlış bir şey yapmadı” demek değildir. Bağışlama, olanlar hakkında inkar değildir […]
Read more

Kırsal alanda kalma

Kırsal kesimde yaşamak, lojistik açıdan hayli farklıdır, diyelim ki başkentte yaşamak diyelim. Çok fazla mağaza yok ve hizmetlere erişim genellikle insanların etrafta gezinmesini gerektiriyor. Tabii ki toplu taşıma var ama kesinlikle şehirlerdeki ulaşım ölçüsünü ölçemiyor. Genel olarak, hizmetlere ve olanaklara erişim biraz sınırlı olabilir; ve bu, bir tarih aradığınızda hissedilebilir. Ancak kendi evinize yakın yaşayan […]
Read more
×
Search for: