Başak Aşk ve ilişkiler Başak aşk ve İlişkiler iktidar gezegen: Merkür

Öğe: Toprak

Sembol: Bakire

Başaklar tüm yıldız işaretlerinin en iyi kalpli arasındadır. Hayatta, bir Başak genellikle bir çeşit «şefkatli» alana doğru çekilecek; bir doktor, bir hemşire, bir sosyal hizmet uzmanı olarak olsun. Onlar doğal verenler ve genellikle başka bir kişiye yardım etmek için büyük kişisel fedakarlıklar yapacak.

Bir Başak kalp meselelerini çok ciddiye alır. Onlar hassas bireyler olma eğilimindedir, kim kolayca ilişkilerde kötü muamele edilebilir, nedeniyle onların veren doğası. Bu nedenle Başaklar genellikle bir ilişkiye girme konusunda temkinli davranırlar ve bu genellikle mükemmeliyetçilik olarak görülebilir. Daha istikrarlı ve kalıcı bir şey aradıkları için flinglerle ilgilenmeleri pek olası değildir. Onlar özellikle karizmatik veya çapkın değildir, ve genellikle oldukça utangaç aslında, zor bir Başak ile bir ilişki geliştirmek için birini bulmak için hangi yapabilirsiniz.

Bir Başak birini bulduğunda çok büyük olasılıkla bir ortak aynı yüksek standartlara sahip biri olacak. İdeal bir Başak ortağı tamamen sadık ve güvenilir biri olacak, ve kim de onların ortağı bu özellikleri saygı. Sağlam ve istikrarlı bir ilişki, bir sevecen ve şefkatli ortağı ile Başak en uygun olanı; gerekirse her zaman orada olacak birisi, ve birisi karşılığında orada olabilir, romantik bir ortak olarak ve bir arkadaş olarak hem. Başaklar hayallerindeki sevgilisi bulma onların zaman alacak, ama bir kez onlar var, ilişki son neredeyse kesin olacaktır.

Bir Başak ideal ortağı genellikle Balık olacak, onlar da çok hassas insanlar olarak. Ayrıca diğer dünya işaretleri Oğlak ve boğa hem bir Başak ile iyi çalışabilir.

Related Articles

Ne zaman kötü bir ilişki ve ayrılık durdurmak için – ve bunu durdurmak için nasıl:video-sohbet

  İlişkiniz geçer her gün daha da kötüye gidiyor, ve bunu düzeltmek için çalıştık, eğer ilişkiyi durdurmak ve sadece hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama bir ilişkiyi bu kadar çabuk nasıl bitirirsiniz? Eh, bağlılık düzeyi ve duruma bağlı olarak değişebilir. Ama gerçek şu ki, herhangi bir nedenle kötü bir ilişki içinde kalmamalısınız. Ne tür bir ilişki içinde […]
Read more

Başak Adam-Başak Kadın Uyumluluk-Başak:video-sohbet

Başak Aşk Uyumluluk Açıkladı Başak adam ve Başak kadını arasındaki aşk uyumluluğu ortaya Başak erkek ve kadın inanılmaz bir ilişki olabilir. Güneş ve toprak elementinin egemenliği altında çok pratiktirler, ancak kritik doğanın bir tonuyla olabilirler. Başak bir çift onlara araştırmacı düşündüklerini söylemesi en sevilen şans verir artık birbirimize iltifat olur. Temizlik ve mükemmellik takıntılı, ikili […]
Read more
×
Search for: