Başak Aşk ve ilişkiler Başak aşk ve İlişkiler iktidar gezegen: Merkür

Öğe: Toprak

Sembol: Bakire

Başaklar tüm yıldız işaretlerinin en iyi kalpli arasındadır. Hayatta, bir Başak genellikle bir çeşit «şefkatli» alana doğru çekilecek; bir doktor, bir hemşire, bir sosyal hizmet uzmanı olarak olsun. Onlar doğal verenler ve genellikle başka bir kişiye yardım etmek için büyük kişisel fedakarlıklar yapacak.

Bir Başak kalp meselelerini çok ciddiye alır. Onlar hassas bireyler olma eğilimindedir, kim kolayca ilişkilerde kötü muamele edilebilir, nedeniyle onların veren doğası. Bu nedenle Başaklar genellikle bir ilişkiye girme konusunda temkinli davranırlar ve bu genellikle mükemmeliyetçilik olarak görülebilir. Daha istikrarlı ve kalıcı bir şey aradıkları için flinglerle ilgilenmeleri pek olası değildir. Onlar özellikle karizmatik veya çapkın değildir, ve genellikle oldukça utangaç aslında, zor bir Başak ile bir ilişki geliştirmek için birini bulmak için hangi yapabilirsiniz.

Bir Başak birini bulduğunda çok büyük olasılıkla bir ortak aynı yüksek standartlara sahip biri olacak. İdeal bir Başak ortağı tamamen sadık ve güvenilir biri olacak, ve kim de onların ortağı bu özellikleri saygı. Sağlam ve istikrarlı bir ilişki, bir sevecen ve şefkatli ortağı ile Başak en uygun olanı; gerekirse her zaman orada olacak birisi, ve birisi karşılığında orada olabilir, romantik bir ortak olarak ve bir arkadaş olarak hem. Başaklar hayallerindeki sevgilisi bulma onların zaman alacak, ama bir kez onlar var, ilişki son neredeyse kesin olacaktır.

Bir Başak ideal ortağı genellikle Balık olacak, onlar da çok hassas insanlar olarak. Ayrıca diğer dünya işaretleri Oğlak ve boğa hem bir Başak ile iyi çalışabilir.

Related Articles

Sağlıksız Bir İlişki Mi?

  Sevgiye dayanan sağlıklı bir ilişki hayatınızı daha iyi ve daha mutlu hale getirmeli ve eşinizin hayatını daha iyi ve daha mutlu hale getirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı ile olduğunda memnun olmalıdır. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, olmadan ve engelleri birbirleriyle konuşmak gerekir. […]
Read more

Neden Penis boyutu kadar önemli değil :video-sohbet

Eğer o geldiğinde olduğunu düşünüyorum olarakben Çoğu erkek oturup penis büyüklüğü hakkında düşünüyorum biliyorum. En azından penis büyütme web sitelerinin popülaritesi gibi görünüyor. İyi, sahip yaparken bunu ya da olmasın büyük olasılıkla dikkate almak seks başkasıyla. Sen yeterince büyük değilse onu etkilemek olmaz düşünebilir. Belki de onun içine girdikten sonra onu hissedemeyeceğini düşünüyorsun. Belki de […]
Read more
×
Search for: