Başak Aşk ve ilişkiler Başak aşk ve İlişkiler iktidar gezegen: Merkür

Öğe: Toprak

Sembol: Bakire

Başaklar tüm yıldız işaretlerinin en iyi kalpli arasındadır. Hayatta, bir Başak genellikle bir çeşit «şefkatli» alana doğru çekilecek; bir doktor, bir hemşire, bir sosyal hizmet uzmanı olarak olsun. Onlar doğal verenler ve genellikle başka bir kişiye yardım etmek için büyük kişisel fedakarlıklar yapacak.

Bir Başak kalp meselelerini çok ciddiye alır. Onlar hassas bireyler olma eğilimindedir, kim kolayca ilişkilerde kötü muamele edilebilir, nedeniyle onların veren doğası. Bu nedenle Başaklar genellikle bir ilişkiye girme konusunda temkinli davranırlar ve bu genellikle mükemmeliyetçilik olarak görülebilir. Daha istikrarlı ve kalıcı bir şey aradıkları için flinglerle ilgilenmeleri pek olası değildir. Onlar özellikle karizmatik veya çapkın değildir, ve genellikle oldukça utangaç aslında, zor bir Başak ile bir ilişki geliştirmek için birini bulmak için hangi yapabilirsiniz.

Bir Başak birini bulduğunda çok büyük olasılıkla bir ortak aynı yüksek standartlara sahip biri olacak. İdeal bir Başak ortağı tamamen sadık ve güvenilir biri olacak, ve kim de onların ortağı bu özellikleri saygı. Sağlam ve istikrarlı bir ilişki, bir sevecen ve şefkatli ortağı ile Başak en uygun olanı; gerekirse her zaman orada olacak birisi, ve birisi karşılığında orada olabilir, romantik bir ortak olarak ve bir arkadaş olarak hem. Başaklar hayallerindeki sevgilisi bulma onların zaman alacak, ama bir kez onlar var, ilişki son neredeyse kesin olacaktır.

Bir Başak ideal ortağı genellikle Balık olacak, onlar da çok hassas insanlar olarak. Ayrıca diğer dünya işaretleri Oğlak ve boğa hem bir Başak ile iyi çalışabilir.

Related Articles

Sorunlu İlişki :video-sohbet

Sevgiye dayanan bir ilişki, yaşam kalitenizi geliştirmeli ve eşinizin yaşam kalitesini de geliştirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı şirket olduğunda mutlu hissetmeniz gerekir. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, eğer birbirleriyle paylaşmak konuşmaları zevk gerekir. Bu senin ilişkine benziyor mu? Eğer öyleyse, senin için çok […]
Read more

Bir Yalan İle İlişkinizi İsraf Aptal Bir Harekettir:video-sohbet

  Evliliklerin başarısız olmasının en büyük nedenlerinden biri, çiftlerin evlenmeden önce ve evlendikten sonra bile büyük soruların cevaplarını öğrenememesidir. Çiftler sadece gerçekten önemli ve dürüstçe onlara cevap birbirlerine sorular soran biraz zaman geçirdim, onlar büyük ölçüde birlikte kalma şanslarını artırmak istiyorum. Bir çok çift, öbür dünyaya inandığınız gibi bazı sorular sormaktan korkuyor mu? Gerçekten çocuk […]
Read more
×
Search for: