Bir Yalan İle İlişkinizi İsraf Aptal Bir Harekettir:video-sohbet

 

Evliliklerin başarısız olmasının en büyük nedenlerinden biri, çiftlerin evlenmeden önce ve evlendikten sonra bile büyük soruların cevaplarını öğrenememesidir.

Çiftler sadece gerçekten önemli ve dürüstçe onlara cevap birbirlerine sorular soran biraz zaman geçirdim, onlar büyük ölçüde birlikte kalma şanslarını artırmak istiyorum.
Bir çok çift, öbür dünyaya inandığınız gibi bazı sorular sormaktan korkuyor mu? Gerçekten çocuk sahibi olmak istiyor musun? Eğer bir rol oynamaya karar verirsem bu senin için sorun olmaz mı?

Çiftlerin bu soruları tartıştığı birçok kez her zaman dürüst değiller. Eğer aksi yanlış bir ilişki içine onları yakalama olduğunu söyledi eğer onlar kapalı olacağını düşünüyorum sırf evlenmeden önce çocuk istiyorum eşiniz söylüyorum.

Emin değilseniz onlara henüz emin değilsiniz.

Eğer kesinlikle çocuk istemiyorsanız, onlara bunun olmayacağını söyleyin. Dürüst olun.

Sen mutlu çiftler birbirleri hakkında hemen hemen her şeyi biliyorum bulacaksınız. Onlar gerçekten onlar ne olacağını biliyorum çünkü şikayet edecek bir şey var çünkü geri diğer kişinin arkasında birbirleri hakkında şikayet etmeyin olanlardır.

O üzgün sinemaya gidiyor gibi değildi farkındaydı ve o arkadaşlarının evine gitmeyi sevmediğini biliyordu. Onların ortağı üzerinde duruyor ve ilişki içine geliyor kabul nerede onlar biliyorum çünkü bu şeyler hakkında arkadaşlarına şikayet etmeye gerek yoktur.

Sanırım bu yüzden Dr. Phil bu kadar popüler hale geliyor. İtiraf etmediğin şeyleri düzeltebileceğin ortak bir ifadeye sahip. Eşinize yaptığınız ve sevmediğiniz şeyleri itiraf etmelisiniz ve baştan dürüst olmalısınız.

Onlar gerçeği ile başa çıkamaz eğer o zaman ilişki anywase mahkumdur.

Kim bir ilişki inanıyorum yapmak olmak ister? Bir ortak, diğer kişinin zaman ve tekrar gerçeği söylendiği halde belirli bir yol olduğu konusunda ısrar ediyor.

Bazen insanların kendilerine karşı dürüst olmadıklarını ve diğer insanların sizi belirli bir şekilde görmesini istemediğinden kaynaklandığını görüyorum.
Her zaman başkalarının bizden beklediği gibi olmak zorunda değiliz. Kendimiz için yarattığımız rollerle tanımlanırız.

Kendiniz için yarattığınız role uyan biri var ve o kişi bunu başarmanıza ve sizi aşağı çekmemenize yardımcı olacak.

Bu yüzden başka türlü sormayacağınız soruları birbirinize sormaya başlayın. Birbirlerinin gerçek arzuları ve inançları hakkında öğrenmeye başlayın ve yargılayıcı olmayan bir tavırla dinleyin.

Ama alt satırında bu soru sorma ve cevaplama karşı dürüst olmak gerekir.

Related Articles

Sağlıksız Bir İlişki Mi?

  Sevgiye dayanan sağlıklı bir ilişki hayatınızı daha iyi ve daha mutlu hale getirmeli ve eşinizin hayatını daha iyi ve daha mutlu hale getirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı ile olduğunda memnun olmalıdır. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, olmadan ve engelleri birbirleriyle konuşmak gerekir. […]
Read more

Kavgayı bir ilişkide kim bitirir?

Önce Kimse Konuşmak İstemiyor. Eşiniz ile kavga etmişsiniz. Büyük bir şeyin üzerinde olabilir ya da bir şeyin üzerinde olabilir küçük-her iki şekilde de siz ve eşiniz şu anda konuşmuyorsunuz. Geceyi birbirinizi görmezden gelerek geçirmiş olabilirsiniz ve sabahları birbirinden de kaçınmış olabilirsiniz. Şimdi partnerinizle konuşmak istemeye başlıyorsunuz, ancak arayan ya da ulaşan ilk kişi olmak istemiyorsunuz […]
Read more
×
Search for: