Bir Yalan İle İlişkinizi İsraf Aptal Bir Harekettir:video-sohbet

 

Evliliklerin başarısız olmasının en büyük nedenlerinden biri, çiftlerin evlenmeden önce ve evlendikten sonra bile büyük soruların cevaplarını öğrenememesidir.

Çiftler sadece gerçekten önemli ve dürüstçe onlara cevap birbirlerine sorular soran biraz zaman geçirdim, onlar büyük ölçüde birlikte kalma şanslarını artırmak istiyorum.
Bir çok çift, öbür dünyaya inandığınız gibi bazı sorular sormaktan korkuyor mu? Gerçekten çocuk sahibi olmak istiyor musun? Eğer bir rol oynamaya karar verirsem bu senin için sorun olmaz mı?

Çiftlerin bu soruları tartıştığı birçok kez her zaman dürüst değiller. Eğer aksi yanlış bir ilişki içine onları yakalama olduğunu söyledi eğer onlar kapalı olacağını düşünüyorum sırf evlenmeden önce çocuk istiyorum eşiniz söylüyorum.

Emin değilseniz onlara henüz emin değilsiniz.

Eğer kesinlikle çocuk istemiyorsanız, onlara bunun olmayacağını söyleyin. Dürüst olun.

Sen mutlu çiftler birbirleri hakkında hemen hemen her şeyi biliyorum bulacaksınız. Onlar gerçekten onlar ne olacağını biliyorum çünkü şikayet edecek bir şey var çünkü geri diğer kişinin arkasında birbirleri hakkında şikayet etmeyin olanlardır.

O üzgün sinemaya gidiyor gibi değildi farkındaydı ve o arkadaşlarının evine gitmeyi sevmediğini biliyordu. Onların ortağı üzerinde duruyor ve ilişki içine geliyor kabul nerede onlar biliyorum çünkü bu şeyler hakkında arkadaşlarına şikayet etmeye gerek yoktur.

Sanırım bu yüzden Dr. Phil bu kadar popüler hale geliyor. İtiraf etmediğin şeyleri düzeltebileceğin ortak bir ifadeye sahip. Eşinize yaptığınız ve sevmediğiniz şeyleri itiraf etmelisiniz ve baştan dürüst olmalısınız.

Onlar gerçeği ile başa çıkamaz eğer o zaman ilişki anywase mahkumdur.

Kim bir ilişki inanıyorum yapmak olmak ister? Bir ortak, diğer kişinin zaman ve tekrar gerçeği söylendiği halde belirli bir yol olduğu konusunda ısrar ediyor.

Bazen insanların kendilerine karşı dürüst olmadıklarını ve diğer insanların sizi belirli bir şekilde görmesini istemediğinden kaynaklandığını görüyorum.
Her zaman başkalarının bizden beklediği gibi olmak zorunda değiliz. Kendimiz için yarattığımız rollerle tanımlanırız.

Kendiniz için yarattığınız role uyan biri var ve o kişi bunu başarmanıza ve sizi aşağı çekmemenize yardımcı olacak.

Bu yüzden başka türlü sormayacağınız soruları birbirinize sormaya başlayın. Birbirlerinin gerçek arzuları ve inançları hakkında öğrenmeye başlayın ve yargılayıcı olmayan bir tavırla dinleyin.

Ama alt satırında bu soru sorma ve cevaplama karşı dürüst olmak gerekir.

Related Articles

Boğa adam-kova kadın uyumluluk-Boğa :video-sohbet

 Kova Aşk Uyumluluk açıkladı Boğa adam-kova kadın Uyumluluk Boğa adam ve kova kadını çok uyumlu bir çift yapmazlar. Biri dünyevi bir işaret ve diğeri havadar bir işaret sadece birkaç saat çekilebilir. Kova kız sabit Boğa taşımak için dokunmak bulacaksınız zaman ilk aşık kaybolur. O geleneksel gerçekliğin normlarını değiştirmek için doğmuş özgür ruh ama sadece keyfi […]
Read more

Başak Adam-Başak Kadın Uyumluluk-Başak:video-sohbet

Başak Aşk Uyumluluk Açıkladı Başak adam ve Başak kadını arasındaki aşk uyumluluğu ortaya Başak erkek ve kadın inanılmaz bir ilişki olabilir. Güneş ve toprak elementinin egemenliği altında çok pratiktirler, ancak kritik doğanın bir tonuyla olabilirler. Başak bir çift onlara araştırmacı düşündüklerini söylemesi en sevilen şans verir artık birbirimize iltifat olur. Temizlik ve mükemmellik takıntılı, ikili […]
Read more
×
Search for: