Boğa adam-kova kadın uyumluluk-Boğa :video-sohbet

 Kova Aşk Uyumluluk açıkladı Boğa adam-kova kadın Uyumluluk

Boğa adam ve kova kadını çok uyumlu bir çift yapmazlar. Biri dünyevi bir işaret ve diğeri havadar bir işaret sadece birkaç saat çekilebilir.

Kova kız sabit Boğa taşımak için dokunmak bulacaksınız zaman ilk aşık kaybolur. O geleneksel gerçekliğin normlarını değiştirmek için doğmuş özgür ruh ama sadece keyfi için bilinmeyen bir şarap tadı asla bizim radikal Boğa çocuktan soğuk omuz alır!

Aşk Uyumluluğu

Boğa lezzetli bir yemeğin üzerinde zevk ya da onunla herhangi bir mali planı tartışamaz bir bohem ve öngörülemeyen kız bulur gibi aşk bu çift için pencere boyunca gider. Kova kız sadece çantasını paketleri ve boğa isteksiz yüzünde kapıyı patlama. Boğa onun yenilikçi doğasını nüfuz edemez ve onun muhafazakar yollarla onu uyarmak için başarısız.

→ Ünlü Toros-kova coupe Eva Braun ve Adolph Hitler’dir.

Eşinizi düzgün anlamak bir ilişkinin temelidir. Ortaklar arasında sağlıklı bir iletişim harikalar yaratabilir. İlişkinizde yeni manzaralar kilidini açabilir çeşitli ilginç sorular vardır.

Tanışma İpuçları

Dikkat bayanlar, bir boğa keskin bir hafızaya sahip ve neredeyse herhangi bir söz veya taahhüt unutmak. Yani, eğer ona herhangi bir söz verdiyseniz, sadece yapın.
Kova adam utangaç. Güvenini korumak için onu sosyal bir toplantıya davet etmeyin. Eğer bir parti haznesi iseniz, animasyonlu parti hayatından nefret ettiği için hemen durdurun.

Boğa kız arkadaşın çok doğrudan. O herhangi bir değişikliğe karşı olduğunu, o güvensiz hissediyorum ve senden kaçabilir olarak bu yüzden öngörülemeyen ve eksantrik doğa göstermez.

Kova burcunun bir kızını çekmek için onun arkadaşı olmanız gerekir. Eşsiz ve aktif jestinizle onu entrika edin ve çokluk için sevgiyle.

Related Articles

Bir Yalan İle İlişkinizi İsraf Aptal Bir Harekettir:video-sohbet

  Evliliklerin başarısız olmasının en büyük nedenlerinden biri, çiftlerin evlenmeden önce ve evlendikten sonra bile büyük soruların cevaplarını öğrenememesidir. Çiftler sadece gerçekten önemli ve dürüstçe onlara cevap birbirlerine sorular soran biraz zaman geçirdim, onlar büyük ölçüde birlikte kalma şanslarını artırmak istiyorum. Bir çok çift, öbür dünyaya inandığınız gibi bazı sorular sormaktan korkuyor mu? Gerçekten çocuk […]
Read more

Başak Aşk ve ilişkiler Başak aşk ve İlişkiler iktidar gezegen: Merkür

Öğe: Toprak Sembol: Bakire Başaklar tüm yıldız işaretlerinin en iyi kalpli arasındadır. Hayatta, bir Başak genellikle bir çeşit «şefkatli» alana doğru çekilecek; bir doktor, bir hemşire, bir sosyal hizmet uzmanı olarak olsun. Onlar doğal verenler ve genellikle başka bir kişiye yardım etmek için büyük kişisel fedakarlıklar yapacak. Bir Başak kalp meselelerini çok ciddiye alır. Onlar […]
Read more
×
Search for: