Boğa adam-kova kadın uyumluluk-Boğa :video-sohbet

 Kova Aşk Uyumluluk açıkladı Boğa adam-kova kadın Uyumluluk

Boğa adam ve kova kadını çok uyumlu bir çift yapmazlar. Biri dünyevi bir işaret ve diğeri havadar bir işaret sadece birkaç saat çekilebilir.

Kova kız sabit Boğa taşımak için dokunmak bulacaksınız zaman ilk aşık kaybolur. O geleneksel gerçekliğin normlarını değiştirmek için doğmuş özgür ruh ama sadece keyfi için bilinmeyen bir şarap tadı asla bizim radikal Boğa çocuktan soğuk omuz alır!

Aşk Uyumluluğu

Boğa lezzetli bir yemeğin üzerinde zevk ya da onunla herhangi bir mali planı tartışamaz bir bohem ve öngörülemeyen kız bulur gibi aşk bu çift için pencere boyunca gider. Kova kız sadece çantasını paketleri ve boğa isteksiz yüzünde kapıyı patlama. Boğa onun yenilikçi doğasını nüfuz edemez ve onun muhafazakar yollarla onu uyarmak için başarısız.

→ Ünlü Toros-kova coupe Eva Braun ve Adolph Hitler’dir.

Eşinizi düzgün anlamak bir ilişkinin temelidir. Ortaklar arasında sağlıklı bir iletişim harikalar yaratabilir. İlişkinizde yeni manzaralar kilidini açabilir çeşitli ilginç sorular vardır.

Tanışma İpuçları

Dikkat bayanlar, bir boğa keskin bir hafızaya sahip ve neredeyse herhangi bir söz veya taahhüt unutmak. Yani, eğer ona herhangi bir söz verdiyseniz, sadece yapın.
Kova adam utangaç. Güvenini korumak için onu sosyal bir toplantıya davet etmeyin. Eğer bir parti haznesi iseniz, animasyonlu parti hayatından nefret ettiği için hemen durdurun.

Boğa kız arkadaşın çok doğrudan. O herhangi bir değişikliğe karşı olduğunu, o güvensiz hissediyorum ve senden kaçabilir olarak bu yüzden öngörülemeyen ve eksantrik doğa göstermez.

Kova burcunun bir kızını çekmek için onun arkadaşı olmanız gerekir. Eşsiz ve aktif jestinizle onu entrika edin ve çokluk için sevgiyle.

Related Articles

Neden Penis boyutu kadar önemli değil :video-sohbet

Eğer o geldiğinde olduğunu düşünüyorum olarakben Çoğu erkek oturup penis büyüklüğü hakkında düşünüyorum biliyorum. En azından penis büyütme web sitelerinin popülaritesi gibi görünüyor. İyi, sahip yaparken bunu ya da olmasın büyük olasılıkla dikkate almak seks başkasıyla. Sen yeterince büyük değilse onu etkilemek olmaz düşünebilir. Belki de onun içine girdikten sonra onu hissedemeyeceğini düşünüyorsun. Belki de […]
Read more

Kavgayı bir ilişkide kim bitirir?

Önce Kimse Konuşmak İstemiyor. Eşiniz ile kavga etmişsiniz. Büyük bir şeyin üzerinde olabilir ya da bir şeyin üzerinde olabilir küçük-her iki şekilde de siz ve eşiniz şu anda konuşmuyorsunuz. Geceyi birbirinizi görmezden gelerek geçirmiş olabilirsiniz ve sabahları birbirinden de kaçınmış olabilirsiniz. Şimdi partnerinizle konuşmak istemeye başlıyorsunuz, ancak arayan ya da ulaşan ilk kişi olmak istemiyorsunuz […]
Read more
×
Search for: