Boğa adam-kova kadın uyumluluk-Boğa :video-sohbet

 Kova Aşk Uyumluluk açıkladı Boğa adam-kova kadın Uyumluluk

Boğa adam ve kova kadını çok uyumlu bir çift yapmazlar. Biri dünyevi bir işaret ve diğeri havadar bir işaret sadece birkaç saat çekilebilir.

Kova kız sabit Boğa taşımak için dokunmak bulacaksınız zaman ilk aşık kaybolur. O geleneksel gerçekliğin normlarını değiştirmek için doğmuş özgür ruh ama sadece keyfi için bilinmeyen bir şarap tadı asla bizim radikal Boğa çocuktan soğuk omuz alır!

Aşk Uyumluluğu

Boğa lezzetli bir yemeğin üzerinde zevk ya da onunla herhangi bir mali planı tartışamaz bir bohem ve öngörülemeyen kız bulur gibi aşk bu çift için pencere boyunca gider. Kova kız sadece çantasını paketleri ve boğa isteksiz yüzünde kapıyı patlama. Boğa onun yenilikçi doğasını nüfuz edemez ve onun muhafazakar yollarla onu uyarmak için başarısız.

→ Ünlü Toros-kova coupe Eva Braun ve Adolph Hitler’dir.

Eşinizi düzgün anlamak bir ilişkinin temelidir. Ortaklar arasında sağlıklı bir iletişim harikalar yaratabilir. İlişkinizde yeni manzaralar kilidini açabilir çeşitli ilginç sorular vardır.

Tanışma İpuçları

Dikkat bayanlar, bir boğa keskin bir hafızaya sahip ve neredeyse herhangi bir söz veya taahhüt unutmak. Yani, eğer ona herhangi bir söz verdiyseniz, sadece yapın.
Kova adam utangaç. Güvenini korumak için onu sosyal bir toplantıya davet etmeyin. Eğer bir parti haznesi iseniz, animasyonlu parti hayatından nefret ettiği için hemen durdurun.

Boğa kız arkadaşın çok doğrudan. O herhangi bir değişikliğe karşı olduğunu, o güvensiz hissediyorum ve senden kaçabilir olarak bu yüzden öngörülemeyen ve eksantrik doğa göstermez.

Kova burcunun bir kızını çekmek için onun arkadaşı olmanız gerekir. Eşsiz ve aktif jestinizle onu entrika edin ve çokluk için sevgiyle.

Related Articles

Sorunlu İlişki :video-sohbet

Sevgiye dayanan bir ilişki, yaşam kalitenizi geliştirmeli ve eşinizin yaşam kalitesini de geliştirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı şirket olduğunda mutlu hissetmeniz gerekir. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, eğer birbirleriyle paylaşmak konuşmaları zevk gerekir. Bu senin ilişkine benziyor mu? Eğer öyleyse, senin için çok […]
Read more

Taurus Man-Leo Woman Compatibility:video-sohbet

Taurus-Leo Love Compatibility Unveiled Taurus Man-Leo Woman Compatibility Boğa adam ve aslan kadın tam olarak birbirleri için yapılmış değildir. Boğa, evine güvenle yürümek, lezzetli bir akşam yemeği yemek ve sonra uykuya dalmak için mutlu olan bir dünya işaretidir. Onun Leo kız görkemli, arkadaşları ile ağır parti sonra gece geç saatlerde gelen büyük yürekli. Yavaş ve […]
Read more
×
Search for: