Kavgayı bir ilişkide kim bitirir?

Önce Kimse Konuşmak İstemiyor.

Eşiniz ile kavga etmişsiniz. Büyük bir şeyin üzerinde olabilir ya da bir şeyin üzerinde olabilir

küçük-her iki şekilde de siz ve eşiniz şu anda konuşmuyorsunuz. Geceyi birbirinizi görmezden gelerek geçirmiş olabilirsiniz ve sabahları birbirinden de kaçınmış olabilirsiniz. Şimdi partnerinizle konuşmak istemeye başlıyorsunuz, ancak arayan ya da ulaşan ilk kişi olmak istemiyorsunuz – çünkü kazandıklarını kabul edeceklerdi, haklılar, üstünlükleri var … ama gerçekten öyle mi?

Bir kişi sonunda bir şey söylemek zorunda kalacak. Ne dediklerine bağlı olarak kavga her şeye yeniden başlayabilir ya da yetişkin bir şekilde çözülebilir. Çoğu zaman bir kişi savaşmayı bırakmaya hazırdır.

Yani hayat 24 saatini boşa harcamak için çok kısa değil mi?

Neden Savaşı İlk Bitiren Sizsiniz?

Peki neden ulaşmak ve mücadele sona biri olmalıdır?

1. Çünkü hayat çok kısa

Evet. Bunu zaten söyledim. Ama bence bu oldukça iyi bir sebep! Hayatımızda sadece çok fazla saatimiz var ve kim bilir kaç tane kaldı. Biz gerçekten onları deli ve geri kalanı için bizimle olması gerekiyordu bizim ortağı görmezden harcamak istiyor musunuz?

Zamanımızı geçirmenin daha iyi yolları yok mu, sonra ortağımızın önce bize ulaşıp ulaşmayacağını görmek için beklemek ve o olmadığında çıldırmak mı?
Birbirinize kızgın olmak için zaman kaybetmeyin. Sinirlen, konuş ve değerli saatlerine devam et.

2. Çünkü Birisi

Sadece daha büyük bir insan olman değil. Ama öyle sayılır. Bu ilişki uğruna orada kendinizi koymak için istekli olduğunu gösterir. Olup olmadığını ya da değil gibi.
Birisi o telefonu açmalı ya da ilk kelimeleri söylemeli. Neden sen değil?

3. Çünkü kendini geliştirmenize yardımcı olur

Egomuzdan çıkmak (size veren ‘biri’ olmak istemediğinizi söyleyen bir parçanız) sizi daha iyi bir insan yapabilir.

Ego bizi hayatta bencil ve olumsuz yapar. Biz hayat bizim ego yaşadığımız zaman Hakkımızda olmasını bekliyoruz ve biz ego bir adım atın eğer hepimiz var şefkat ve sevgi hediye üzerine atlamak.

Kim daha iyi en sevdiğiniz biriyle sonra ego dışarı adım pratik?

Eğer dövüşün üstesinden Gelemezsen

Eğer kavga son derece ciddi bir şey üzerindeyse ve üstesinden gelemiyorsanız, o zaman eşiniz ile konuşmak sizin yararınıza olabilir.
İletişim, çatışmanın çözülmesinin tek yoludur.

Sadece durumdan uzaklaşmayın ve’bırak gitsin’. Gerçekten ondan hareket ve kapatma almak için bunu konuşmak zorunda.

Related Articles

Sorunlu İlişki :video-sohbet

Sevgiye dayanan bir ilişki, yaşam kalitenizi geliştirmeli ve eşinizin yaşam kalitesini de geliştirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı şirket olduğunda mutlu hissetmeniz gerekir. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, eğer birbirleriyle paylaşmak konuşmaları zevk gerekir. Bu senin ilişkine benziyor mu? Eğer öyleyse, senin için çok […]
Read more

Sağlıksız Bir İlişki Mi?

  Sevgiye dayanan sağlıklı bir ilişki hayatınızı daha iyi ve daha mutlu hale getirmeli ve eşinizin hayatını daha iyi ve daha mutlu hale getirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı ile olduğunda memnun olmalıdır. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, olmadan ve engelleri birbirleriyle konuşmak gerekir. […]
Read more
×
Search for: