Ne zaman kötü bir ilişki ve ayrılık durdurmak için – ve bunu durdurmak için nasıl:video-sohbet

 

İlişkiniz geçer her gün daha da kötüye gidiyor, ve bunu düzeltmek için çalıştık, eğer ilişkiyi durdurmak ve sadece hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama bir ilişkiyi bu kadar çabuk nasıl bitirirsiniz? Eh, bağlılık düzeyi ve duruma bağlı olarak değişebilir. Ama gerçek şu ki, herhangi bir nedenle kötü bir ilişki içinde kalmamalısınız.

Ne tür bir ilişki içinde olduğunuza bağlı olarak ilişkiyi durdurmanın farklı yolları vardır.

Eğer kötü niyetli bir ilişki içinde iseniz, ya zihinsel ya da fiziksel olarak, o zaman şansı eşiniz üzerinde ‘güç’ çeşit vardır, ya da onlar yapmak düşünüyorum. Ne olacağı korkusuyla onları terk etmek zor olabilir. Bu durumda, bir eylem planı yapmanız gerekir, böylece tam olarak ne yapacağınızı bilirsiniz, böylece ayrılırken yakalanmayın ve aynı durumda daha fazla istismar ve sıkışmış olursunuz.

Ne zaman gideceğinize, ne alacağınıza, nasıl gideceğinize, nereye gideceğinize ve oraya vardıktan sonra ne yapacağınıza dair bir plan yapın. Plan ne kadar ayrıntılı olursa, sizin için o kadar iyi olur.

Eğer çocuklar, evlilik ya da bir ev gibi büyük yatırımlar olmadan mutsuz bir ilişki içinde iseniz, o zaman bırakmak için en iyi konumda bulunmaktadır. Eşinize neden mutsuz olduğunuzu ve ilişkiden yola çıkmaya hazır olduğunuzu söyleyin. Onları söylemeden bırakmayın çünkü sizi avlamak ve takıntı yapmak için zaman harcayacaklar ve uzun vadede bu ilişkide kalmaktan daha kötü.

Kötü bir ilişki aşağı kaynatın ve onları onlar değişecek sizi ikna izin vermeyin

Size terk etmek nedenlerini unutmayın. Eğer onlara inanmak gerekir önce onlar değişecek eylem çeşit görmek gerekir. Sadece bırak ve hayatına devam et.

Onları konuşarak umut vermek, telefonlarına cevap vermiyor, ya da onlar hakkında onların arkadaşları konuşmak yok. Sadece Bağlantıyı kes ve devam et.

Evli iseniz, çocuk sahibi, ya da diğer büyük taahhütler birlikte, o zaman sadece yukarı ve terk edemez. Ama yine de ilişkinin kötü kısmını bitirebilirsin. Ayrılmadan önce eşyalarınızı sipariş etmek isteyeceksiniz ya da aylar ya da yıllar, acı ve kavgalar yaşayacaksınız. Çocuklarla ne yapmak istediğinizi planlayın, ya da ev, ya da boşanma. Önce yapmanız gereken adımları bilin, sonra eşiniz dışarı istediğiniz bildirin ve bu paylaşılan taahhütler için yerinde var planıdır.

Sadece taahhütlü bir ilişkiden hızlı bir şekilde ayrılmak isteyebilirken, yapamazsınız. bu taahhütleri yerine getirdiniz ve onlarla birlikte takip etmeniz gerekiyor. Ama onlar yüzünden kötü bir ilişki içinde kalmak zorunda değilsiniz. Bu işe karışan herkes için sağlıklı değil.

Related Articles

Taurus Man-Leo Woman Compatibility:video-sohbet

Taurus-Leo Love Compatibility Unveiled Taurus Man-Leo Woman Compatibility Boğa adam ve aslan kadın tam olarak birbirleri için yapılmış değildir. Boğa, evine güvenle yürümek, lezzetli bir akşam yemeği yemek ve sonra uykuya dalmak için mutlu olan bir dünya işaretidir. Onun Leo kız görkemli, arkadaşları ile ağır parti sonra gece geç saatlerde gelen büyük yürekli. Yavaş ve […]
Read more

Başak Adam-Başak Kadın Uyumluluk-Başak:video-sohbet

Başak Aşk Uyumluluk Açıkladı Başak adam ve Başak kadını arasındaki aşk uyumluluğu ortaya Başak erkek ve kadın inanılmaz bir ilişki olabilir. Güneş ve toprak elementinin egemenliği altında çok pratiktirler, ancak kritik doğanın bir tonuyla olabilirler. Başak bir çift onlara araştırmacı düşündüklerini söylemesi en sevilen şans verir artık birbirimize iltifat olur. Temizlik ve mükemmellik takıntılı, ikili […]
Read more
×
Search for: