Ne zaman kötü bir ilişki ve ayrılık durdurmak için – ve bunu durdurmak için nasıl:video-sohbet

 

İlişkiniz geçer her gün daha da kötüye gidiyor, ve bunu düzeltmek için çalıştık, eğer ilişkiyi durdurmak ve sadece hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama bir ilişkiyi bu kadar çabuk nasıl bitirirsiniz? Eh, bağlılık düzeyi ve duruma bağlı olarak değişebilir. Ama gerçek şu ki, herhangi bir nedenle kötü bir ilişki içinde kalmamalısınız.

Ne tür bir ilişki içinde olduğunuza bağlı olarak ilişkiyi durdurmanın farklı yolları vardır.

Eğer kötü niyetli bir ilişki içinde iseniz, ya zihinsel ya da fiziksel olarak, o zaman şansı eşiniz üzerinde ‘güç’ çeşit vardır, ya da onlar yapmak düşünüyorum. Ne olacağı korkusuyla onları terk etmek zor olabilir. Bu durumda, bir eylem planı yapmanız gerekir, böylece tam olarak ne yapacağınızı bilirsiniz, böylece ayrılırken yakalanmayın ve aynı durumda daha fazla istismar ve sıkışmış olursunuz.

Ne zaman gideceğinize, ne alacağınıza, nasıl gideceğinize, nereye gideceğinize ve oraya vardıktan sonra ne yapacağınıza dair bir plan yapın. Plan ne kadar ayrıntılı olursa, sizin için o kadar iyi olur.

Eğer çocuklar, evlilik ya da bir ev gibi büyük yatırımlar olmadan mutsuz bir ilişki içinde iseniz, o zaman bırakmak için en iyi konumda bulunmaktadır. Eşinize neden mutsuz olduğunuzu ve ilişkiden yola çıkmaya hazır olduğunuzu söyleyin. Onları söylemeden bırakmayın çünkü sizi avlamak ve takıntı yapmak için zaman harcayacaklar ve uzun vadede bu ilişkide kalmaktan daha kötü.

Kötü bir ilişki aşağı kaynatın ve onları onlar değişecek sizi ikna izin vermeyin

Size terk etmek nedenlerini unutmayın. Eğer onlara inanmak gerekir önce onlar değişecek eylem çeşit görmek gerekir. Sadece bırak ve hayatına devam et.

Onları konuşarak umut vermek, telefonlarına cevap vermiyor, ya da onlar hakkında onların arkadaşları konuşmak yok. Sadece Bağlantıyı kes ve devam et.

Evli iseniz, çocuk sahibi, ya da diğer büyük taahhütler birlikte, o zaman sadece yukarı ve terk edemez. Ama yine de ilişkinin kötü kısmını bitirebilirsin. Ayrılmadan önce eşyalarınızı sipariş etmek isteyeceksiniz ya da aylar ya da yıllar, acı ve kavgalar yaşayacaksınız. Çocuklarla ne yapmak istediğinizi planlayın, ya da ev, ya da boşanma. Önce yapmanız gereken adımları bilin, sonra eşiniz dışarı istediğiniz bildirin ve bu paylaşılan taahhütler için yerinde var planıdır.

Sadece taahhütlü bir ilişkiden hızlı bir şekilde ayrılmak isteyebilirken, yapamazsınız. bu taahhütleri yerine getirdiniz ve onlarla birlikte takip etmeniz gerekiyor. Ama onlar yüzünden kötü bir ilişki içinde kalmak zorunda değilsiniz. Bu işe karışan herkes için sağlıklı değil.

Related Articles

Sorunlu İlişki :video-sohbet

Sevgiye dayanan bir ilişki, yaşam kalitenizi geliştirmeli ve eşinizin yaşam kalitesini de geliştirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı şirket olduğunda mutlu hissetmeniz gerekir. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, eğer birbirleriyle paylaşmak konuşmaları zevk gerekir. Bu senin ilişkine benziyor mu? Eğer öyleyse, senin için çok […]
Read more

Boğa adam-kova kadın uyumluluk-Boğa :video-sohbet

 Kova Aşk Uyumluluk açıkladı Boğa adam-kova kadın Uyumluluk Boğa adam ve kova kadını çok uyumlu bir çift yapmazlar. Biri dünyevi bir işaret ve diğeri havadar bir işaret sadece birkaç saat çekilebilir. Kova kız sabit Boğa taşımak için dokunmak bulacaksınız zaman ilk aşık kaybolur. O geleneksel gerçekliğin normlarını değiştirmek için doğmuş özgür ruh ama sadece keyfi […]
Read more
×
Search for: