Neden Penis boyutu kadar önemli değil :video-sohbet

Eğer o geldiğinde olduğunu düşünüyorum olarakben Çoğu erkek oturup penis büyüklüğü hakkında düşünüyorum biliyorum. En azından penis büyütme web sitelerinin popülaritesi gibi görünüyor.

İyi, sahip yaparken bunu ya da olmasın büyük olasılıkla dikkate almak seks başkasıyla.

Sen yeterince büyük değilse onu etkilemek olmaz düşünebilir. Belki de onun içine girdikten sonra onu hissedemeyeceğini düşünüyorsun. Belki de bir kıza onunla orgazm vermenin hiçbir yolu olmadığını düşünüyorsun, çünkü yeterince büyük değil.

İşte gerçek. Gerçekten önemli değil.

Her şeyden önce gerçekten kadınların bir at büyüklüğünde bir penis istediğini düşünüyor musun? Sence buna bakar ve ” Vay canına, içimde gerçekten iyi hissedecek.”?
Orada inanılmaz derecede gevşek olmadıkça ve hiçbir hissi yoksa, o zaman büyük bir penis cehennem gibi incinecek. Seks ama ne kadar gidebilirsin için katlanmak zorunda olduğunu daha fazla gibi işkence gibi hissetmezsiniz. Ve birkaç dakika bile çok uzun olacak.

İkincisi, oraya girdikten sonra sizi hissetmesini sağlayacak her türlü pozisyon var. Eğer derin gitmek yapacak pozisyonlar vardır ve onun içinde onun üst veya alt duvara karşı sürtünme senin erkeklik olacak pozisyonlar vardır ve o kesinlikle bunu hissetmek mümkün olacak.

Ve bildiğim kadarıyla orgazm gitmek gibi, çoğu kadın kendi klitoris onların orgazm uyarılan var. Bu yüzden penisin içeri ve dışarı itmek, ne kadar olacağını düşünürseniz düşünün, klitorisini tek başına uyarmayacaktır.

Klitoris stimülasyonu normalde oral seks veya elle parmaklarınızla yapılır.

Bir seks shop web sitesinde bakmak gidin ve sadece klitoris uyarmak için yapılan vibratörler bulacaksınız. Bir penis gibi görünen ve hisseden büyük dildoları yapan bir adam olduğunu varsayıyorum çünkü hepsi onlar değil.

Lezbiyenleri düşün. Birlikte inanılmaz seks yapıyorlar, sadece bir kadının daha iyi ne istediğini bildikleri için değil, eşlerini nerede ve nasıl uyaracaklarını bildikleri için-penisi olmasa bile.

Penisin sizi kadınlardan ayıran şeydir ve sizi içimizde hissetmek isteriz, ancak tüm cinsel zevklerin sonu değildir.

Eğer sürekli olarak diğer penislere nasıl yaşadığınızdan ve etrafımızdaki takıntılardan endişe ediyorsanız, o zaman bizi açmak yerine, güven eksikliğiniz ve Tanrı’nın size verdiği şeyi kullanmak için bilgi eksikliği ile bizi kapatıyorsunuz.

Onu memnun etmek ve penis boyutu hakkında takıntılı unutmak için o yalvarıyor şekilde kadını memnun etmek öğrenin.

Related Articles

Sorunlu İlişki :video-sohbet

Sevgiye dayanan bir ilişki, yaşam kalitenizi geliştirmeli ve eşinizin yaşam kalitesini de geliştirmelidir. Eğer erkek arkadaşı veya kız arkadaşı şirket olduğunda mutlu hissetmeniz gerekir. Sakin, memnun ve rahat hissetmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanı dört gözle beklemelisiniz. Sağlıklı bir ilişki içinde, eğer birbirleriyle paylaşmak konuşmaları zevk gerekir. Bu senin ilişkine benziyor mu? Eğer öyleyse, senin için çok […]
Read more

Taurus Man-Leo Woman Compatibility:video-sohbet

Taurus-Leo Love Compatibility Unveiled Taurus Man-Leo Woman Compatibility Boğa adam ve aslan kadın tam olarak birbirleri için yapılmış değildir. Boğa, evine güvenle yürümek, lezzetli bir akşam yemeği yemek ve sonra uykuya dalmak için mutlu olan bir dünya işaretidir. Onun Leo kız görkemli, arkadaşları ile ağır parti sonra gece geç saatlerde gelen büyük yürekli. Yavaş ve […]
Read more
×
Search for: