Taurus Man-Leo Woman Compatibility:video-sohbet

Taurus-Leo Love Compatibility Unveiled Taurus Man-Leo Woman Compatibility

Boğa adam ve aslan kadın tam olarak birbirleri için yapılmış değildir. Boğa, evine güvenle yürümek, lezzetli bir akşam yemeği yemek ve sonra uykuya dalmak için mutlu olan bir dünya işaretidir.

Onun Leo kız görkemli, arkadaşları ile ağır parti sonra gece geç saatlerde gelen büyük yürekli. Yavaş ve sakin Boğa gözyaşlarına Bayan Aslan delik olacak ve bu çanta ve baggages ile evinden onu yol açabilir.

Aşk Uyumluluğu

Karşıt çekiyor ama bir aslan ve bir boğa durumunda değil. Başlangıçta, dramatik Leo kız çok sabırlı ve onun kalbinde acıma duygusu uyandırmak olabilir ve o parti ve onunla koşuşturma-rüzgar gitmek için onu zorlayarak onu kurtarmak için çalışacağız iddia şehvetli Boğa çekici olabilir.

Birlikte tek bir şey tıklayacak ve bu seks. Leo geniş sırtında sürünecek ve olağandışı her şeyi talep edecek. Ama bu beyefendinin nasıl performans gösterdiği daha yüksek bir çalışma meselesidir.

 

→ Ünlü Boğa-Leo çift Bianca Jagger ve Mick Jagger olduğunu.

Eşinizi düzgün anlamak bir ilişkinin temelidir. Ortaklar arasında sağlıklı bir iletişim harikalar yaratabilir. İlişkinizde yeni manzaralar kilidini açabilir çeşitli ilginç sorular vardır.


Tanışma İpuçları

Bir tarih için bir Leo adam çekerken altın renkli kıyafet veya aksesuar giyin. Altın şampanya veya altın sarkık sen ve Leo arasındaki romantizm artırabilir bazı etkili hediye olabilir.

Hayatınızın İki tek önemli kelime olarak terim ‘sadakat’ ve ‘tutarlılık ‘ olun süre Escort bir boğa adam. Onu aldatmaya çalışmayın ya da size geri dönmeyeceği için kıskanç hissetmeyin.

O bazı vahşi anlar olabilir Leo kız için dramatik bir gece parti düzenleyin. Araba ya da bir defile gürültülü bir müzik regal ruh hali lütfen.

Dikkat bayanlar, Boğa keskin bir bellek ile çok iyelik olduğunu. Eğer ona bir söz verdiysen onu yerine getir.

Related Articles

Başak Adam-Başak Kadın Uyumluluk-Başak:video-sohbet

Başak Aşk Uyumluluk Açıkladı Başak adam ve Başak kadını arasındaki aşk uyumluluğu ortaya Başak erkek ve kadın inanılmaz bir ilişki olabilir. Güneş ve toprak elementinin egemenliği altında çok pratiktirler, ancak kritik doğanın bir tonuyla olabilirler. Başak bir çift onlara araştırmacı düşündüklerini söylemesi en sevilen şans verir artık birbirimize iltifat olur. Temizlik ve mükemmellik takıntılı, ikili […]
Read more

Ne zaman kötü bir ilişki ve ayrılık durdurmak için – ve bunu durdurmak için nasıl:video-sohbet

  İlişkiniz geçer her gün daha da kötüye gidiyor, ve bunu düzeltmek için çalıştık, eğer ilişkiyi durdurmak ve sadece hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama bir ilişkiyi bu kadar çabuk nasıl bitirirsiniz? Eh, bağlılık düzeyi ve duruma bağlı olarak değişebilir. Ama gerçek şu ki, herhangi bir nedenle kötü bir ilişki içinde kalmamalısınız. Ne tür bir ilişki içinde […]
Read more
×
Search for: